2737
2734
عنوان

بنظرتون من ولخرجم؟

333 بازدید | 23 پست

سلام دوستان. ما دونفریم و حقوق شوهرم ماهی ۴ و نیم ملیون هست. مادرشوهرم دو تا خونه داره که یکیش دست ماست. اینقد غر میزنه که چرا پول جمع کن نیستم😬😬 میخاستم ببینم اگه واقعا ولخرجم، یه فکری به حال خودم بکنم!!! خرید سر برجمون حدود ۷۰۰ هزار تومنه البته برنج گیرمون میاد. حدود ۳۰۰ میشه گوشت و مرغ. ۱۰۰ گردو  و ۳۰۰ تومن بقیه چیزا. هفته ای ۲۰۰ واسه شیر، پنیر، میوه و .... که میشه ماهی ۸۰۰. پول بنزین و روغن ماشین ماهی ۴۰۰ میشه چون محل کار شوهرم شهرستانه و با ماشین میره. ماهی ۳۰۰ پول تو جیبی خودمه که خرج کرم و قرصای مکمل و گاهی لباس و گاهی آرایشگاه میشه. ۲۰۰ هزینه قبضا و شارژ ساختمون هست. ۵۰ اینترنت. ۲۵۰ قسط وام داریم. میمونه ۱۷۰۰ که پس انداز میکنم اما خب گاهی خرج تعمیر ماشین هست. گاهی هزینه دندونپزشکی یا هزینه لباس واسه همسرم یا هزینه تعمیر خونه مثلا امسال کل شیرآلات رو تعویض کردیم حدود ۲ تومن شد. بنظرتون اوضام چطوره؟ ولخرجم؟

هر چقدر به احساسات درونیتان آگاه تر باشید، نقاب ها و سپرهای کمتری را همه جا با خودتان حمل میکنید.

نه عزیزم اصلا ولخرج نیستی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

دیگه کم خرج تر از این

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2706