2737
2739

دخترم صب پماد ضد بواسیر نمدونم از کجا پیدا کرده دیدم دستشه میماله صورتش و انگشتشو کرد دهنش تمیز کردم و آب دادمش شیر خودمم خورده از صب ولی الان  صورتش قرمز شده چیکار کنم به نظرتون اصلا ن خارش داره نه گریه خعلی خوبه فقط قرمزی  یک سال و نیمشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای جان😂😍

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
حواست کجا بود🙄😑 بواسیر چیه

دستم بند بود رفتم اتاق دیدم رو کمده پماد دستشه اول نفهمیدم چیه بعد که دیدم قرمز شده رفتم دیدم نوشته ضد بواسیر  بعد زایمان دکتر برام نوشته بود خریدم استفاده هم نکرده بودم همونجور تو کمد جا بقیه پماد ها بوده از همه جا اونو برداشته 😑😑😑

2740
نگران نباش صورتشو ماست بزن شیرم زیاد بده بخوره

اره از صب کلی چیز خورده الانم آلو میخوره 😑اصلا از صب حالش خوب بود حتی توجه نکردم ببینم چی بوده پماد الان دیدم صورتش اینجوره یادم اومد

دستم بند بود رفتم اتاق دیدم رو کمده پماد دستشه اول نفهمیدم چیه بعد که دیدم قرمز شده رفتم دیدم نوشته ...

ما پماد رو میزاریم توی یخچال:/

نمیدونم والا ایشالا ک چیزی نباشه

ایران کشوری سرکوبگر است که درآن آزادی بیان و عقیده نداریم.
حواست کجا بود🙄😑 بواسیر چیه

😂نگم برات خواهر

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

اجی من دماغشو عمل کرده بعد ی سر دکترش بهش ی پماد داده بود بعد رفته بود دارو خانه بگیره بهش اشتباهی پماد بواسیر ااده بودن شانس اورد نزد ب صورتش😑

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2706