2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

۱۸۹ شد واسه من 

Nt و Nb مرکز سونو جام جم تو ولیعصر

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
من کاشانم. دکتر عمومی برام نوشت 190 شد اگه دکتر متخصص می‌نوشت 160 خصوصی هم رفتم

سلام عزیزم منم کاشانم میخام برم سونو ان تی شما کجا رفتی که دفترچه قبول کرد؟!

ازمایش خون غربالگریاول رو  هم تو‌ دفترچه نوشتید کجا انجام دادید با بیمه بود؟!

و خدایی که بشدت کافیست❤️❤️❤️
سلام عزیزم منم کاشانم میخام برم سونو ان تی شما کجا رفتی که دفترچه قبول کرد؟!  ازمایش خون غربال ...

سلام عزیزم. من اول رفتم سپاه گفتش دکتر عمومی نباید می‌نوشته برات، هزینه اش آزاد برام درمیومد یعنی 250 تومن، منم گفتم زوره انقد پول برای یه جای دولتی. رفتم پیش دکتر حمیدمثقالی، سه راه میدون، اول خیابون شریعتی، سونوگرافی سینا. 

ببین اگه دکتر متخصص تو دفترچه ت بنویسه برات هزینه ش کمتر میشه وگرنه آزاد حساب میکنن. 

من بچه اولم و رفتم سونوگرافی جمالزاده، آزمایش خونشو ولیعصر انجام دادم، تو همون چهارراه. 

برا این‌یکی بچم، فقط سونو دادم آزمایش ندادم. شما پیش دکتر زنان رفتی بگو برات بنویسه چون دفترچه رو قبول میکنن☺️

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
سلام عزیزم منم کاشانم میخام برم سونو ان تی شما کجا رفتی که دفترچه قبول کرد؟!  ازمایش خون غربال ...

من که الان آزمایش ندادم ولی 5سال پیش آزمایش غربالگری اول و تاجایی که یادمه بیمه قبول کرد اونموقع بیمه تکمیلی داشتیم هزینه هارو میداد

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
2706