2733
2734
عنوان

نگران خواهرزاده ام هستم ازدواج کنه

326 بازدید | 10 پست

سلام

یه خواهر زاده دارم که ۲۴ سالشه،اتاق عمل خونده و تو بیمارستان کار میکنه.هر خواستگار ی میاد به دلایل مختلف به نتیجه نمیرسه.

چون تو شهر ما ازدواج تو سن کمتر مرسومه،خواهرم خیلی نگرانه.هر چی میگم دیر نیست،میگه دیر میشه

بخدا قرار نیست همه ازدواج کنن 

مگه هدف فقط ازدواجه ...

سومین کاربری👻👻😑😑😑........اوایل ک اومده بودم سایت خیلی سعی کردم تا جایی ک در توانمه کمک کنم و تاپیکای مفید بزنم خصوصا در رابطه با روانشناسی کودک .اما همتون میدونید اینقدر ک تاپیکای حس شش ودروغ و خیانت و سرکاری بازدید میخورد یک هزارمش هم  تاپیک های مفید اهمیت نداشت .کلی فکر میکردم که ب چ صورتی بگم که قابل فهم باشه .تهشم اهمیتی داده نمیشد.دیگه با خودم ‌گفتم چرا من حرص بخورم؟!کسی ک بخواد زندگیش رو بهتر کنه خودش دنبالش میره .اینو نوشتم یادم باشه الکی واسه کسی دلم نسوزه اینجا .منم ازین ب بعد فقط استفاده کنندم ازینجا😊چنلم:https://t.me/matilda_777

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما دندانپزشک هستین ؟؟ درخواست دوستیمو میشه قبول کنید .

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
2731
سلام اسی داروی چهل گیاه استفاده کردی بعد ای وی اف کردی یا طبیعی باردار شدی؟ چن ماه بعد از استفاده ای ...

داروی چهل گیاه که نمیدونم چیه،ولی همون شیافی که خانمه داد حدود یکماه یا چهل روز استفاده کردم،بعد ای وی اف کردم.

دارو رو از سه ماه قبل اقدام یا ای وی اف باید استفاده کرد،ولی من از حدود چهل روز قبلش استفاده کردم.

2738