2737
2734
عنوان

1سال و نیمه ک درگیرم

279 بازدید | 27 پست

درگیر چاق شدن بچه ها شم چطور استعداد دارید من دیر ب دیر چاق میشم دیگ خسته شدم مشکل بزرگ من اینکه علاقه شوید ب ورزش دارم و این ورزش باعق میشه چاق نشم چیکار کنم ک ورزش ترک کنم😢وزنم زبر 40😧😢

بیخیال درست نشد عادی میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوش بهالت کاش منم عین تو بودم😢

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2738

تحرکت بایدکم باشه بیشترچیزایی که میخوای بخوری ساعت ده ویازده شب بخور

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

خیلی بده منم ب زوووووووووووور وزن اضافه میکنم و تا دوروز اذیت بشم همه گوشتم میریزه ..

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706