2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

منظورت دقیقا چیه؟ کائنات وجود داره. انرژی خودشو هم داره

مثل نرم افزار یه کامپیوتر، نمیبینیش ولی هست که کامپیوترت داره کار میکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کائنات چیزی بیرون از ما نیست. 

کائنات انرژی های کل جهان و تمام انرژی های تشکیل دهنده طبیعت، کهکشان و انسان هست. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
میدونم فقط کسی ازین راه نتیجع گرفتع و ..؟

منظورت رو متوجه نمیشم؟ کدوم راه و چه نتیجه ای؟ کائنات راه نیست. جهان هستی ماست.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ممنظور اینه که بعضیا واسه رسیدن به خواسته شون میگن از کائنات کمک گرفتن...ایا شماهم از کائنات کوک گرف ...

تو نیکی می کن و در دجله انداز، که ایزد در بیابانت دهد باز! مصداق کائناته. وقتی خوبی هدیه کنی، خوبی دریافت میکنی، وقتی عشق بدی، عشق دریافت میکنی  البته به موقع و زمان درستش.

اگر برای ثروت به کسی کمک کردی، هستی اون کمک رو و بازتاب کمکت رو بهت برمیگردونه. من اینجوری خیلی چیزا رو دریافت کردم.

همونطور که دروغ و حسادت و چیزای منفی برمیگرده

2706