2737
2734

۵ ساله ازدواج کردم دوبار بهم خیانت کرد وقتی که ۴۰ روزه زایمان کرده بودم فهمیدم یکساله با یکی چت میکرده و اینم بگم فقط در حد چت اونم حرف های معمولی نه عاشقانه بوده  ولی بعد اون چیزی ندیدم دیروز تو گوشیش یه جستجو دیدم که اسم یکیه دوباره شک کردم یه نرم افزار نصب کردم ولی امروز فهمید و قهر کرد و رفت میدونم کارم اشتبله بوده ولی دست خودم نبود بهش شک دارم اعتمادم تز دست رفته دارم میمیرم بگین چیکار کنم جبران بشه نباید اینکار رو میکردم سرزنشم نکنید خودم میددنم اشتباه کردم راهنماییم کنید الان چیکار کنم 

نرم افزار چی نصب کردی🤔بگو منم نصب کنم

یه قانونی هست که میگه :هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ضبط صدا؟

چطوری کار میکنه بگو تا منم نصب کنم اسم نرم افزار بگو 

یه قانونی هست که میگه :هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی  
آخه الان قهر کرده و اینکه فکر میکنم کار من اشتباه بوده 😔

عجب کردی

دیروز نصب کردی امروز فهمید؟ 😐

قبلا یکسال بود نصب کرده بودم چون خیانت کرد بهش شک کردم متوجه نشد خودم سوتی دادم فهمید چند ماه بود دیگه نصب نکردم دیردز ددباره به سرم زد که امروز گوشیم دستش بود فهمید 😔

2706