2733
2739

سلام ، ما با عشق ازدواج كرديم ولي واقعا پشيمونم ، پسرم دو سال و نيمشه وگرنه جدا ميشدم ، شوهرم خيلي بددهن و عصبيه ،بعضي وقتا آرزوي مرگشو دارم همش با اين حرف كه بچرو ازت ميگيرم منو ميچزونه ،من اصلا اين اخلاق ندارم كه دعواي تو خونه رو به گوش اطرافيان برسونم ولي شوهرم دو دفعه بعد دعوا رفته دنبال مامان و بابام ، ديشب دعوامون شد الهب بميرم بچم هي داد ميزد چطونه ؟ تموم كنيد 😭 ديشب انقدر اذيت كرد زنگ زدم مادرشوهرم كه شما يه چيزي بهش بگيد انقدر فحش ميده تو خونه بچم همرو ياد گرفته ، گريه ميكردم و گفتم شما مادرشي ولي من واقعا آرزوي مرگش رو ميكنم ، هيچي نگفت هيچي ولي الان كه فكر ميكنم حرف بدي زدم چون بالاخره مادره 

خدا جاي حق نشسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا نمیرین مشاور

براش دمنوش های ارام بخش دم کن موثره 

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

شما اون لحظه عصبانی بودی و چقدر خوب که مادر شوهرتون ساکت بوده به نظر من بهش زنگ بزنید بگید که عصبانی بودید و ناخواسته این حرفو زدید ولی مجابش کنید با شوهرتون حرف بزنه و نصیحتش کنه

کاربر مرد هستم 
2738

به خدا که اگه مادر خوبی باشه باید بیاد پسرش و درست کنه تو از خوشیت نبوده که 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

اخی

زیاد پاپیچش نشو.میدونی چون بچه دارین خیلی گناه داره

این مردار و باهاشون ور بری و رو مخشون بری یموقت دستم روت بلند،میکنن.اصلا وقتی میبینی عصبیه باهاش حرف نزن یک کلمه بپو حق با تواااا  بعدا که اروم شد حرفات بزن سباست داشته باش  نزار اون بچه دعواتون ببینه مدیریت کن عادت میکنه  دیگع سریع عصبی نمیشه عادت میکته جلو بچه چیزی نگه   

اخی زیاد پاپیچش نشو.میدونی چون بچه دارین خیلی گناه داره این مردار و باهاشون ور بری و رو مخشون بری ...

بيچاره بچه بدبختم ، خيلي دلم براش ميسوزه ، نميدونم حكمت خدا چيه به يكي نميده به كسي كه نبايد بده ميده

خدا جاي حق نشسته 
2706