2733
2739

اول اینو بگم که اینجا ی سایته و ما همو نمیشناسیم پس جایی برای تظاهر و من مادر نمونه ام وجود نداره...

واقعا چطور میشه حتی یک لحظه هم دل بچمونو نشکنیم و همیشه مادر فوق العاده ای باشیم

دختر من خیلی شیطونه و الان بزور خوابوندمش و در طول روز انقدر اذیت میکنه که گاهی ناخواسته ناراحتش میکنم و شب از غصه اشکم در میاد وقتی میخوابه خیلی باهاش بازی میکنم و براش وقت میزارم ولی واقعا یک ثانیه نمیزاره کاری کنم یا حتی ی دقیقه بشینم و از ده یازده خاموشی بزنم خیلی زود بخوابه ساعت دو میخوابه عصرم نمیزارم بخوابه ...واقعا از خودم بدم میاد

خدایا مواظب نی نیم باش خدایا ممنونم ازت   

من ازعذاب وجدان اینکه دارم میارمش تو این دنیای نکبت نمیتونم بخوابم ا اینکه یه مامان عصبیم ولایقش نیستم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر منم همينه امروز از بس گريه كرد منم سر شوهرم داد كشيدم كه ميبينى خوابه صداى اين لعنتى رو كم كن كه اينجورى بدخواب نشه(صدا تلويزيون) يهو دخترم ترسيد فكر كرد دارم دعواش ميكنم به پهناى صورت اشك ريخت تو بغلم دلم كباب شد

كــاش سرنوشت مــا جدا بود🖤
من ازعذاب وجدان اینکه دارم میارمش تو این دنیای نکبت نمیتونم بخوابم ا اینکه یه مامان عصبیم ولایقش نیس ...

از الان رو خودت کار کن...من تا ۱ سالگیش اخم بهش نکردم چه برسه دعوا...ولی الان دل کوچولوشو میشکنم و بدترین حس دنیاست

2740

مادر بودن سختی بدبختی خودشو داره من نمیگم ی مادره همچی تمومم تا جایی که توان دارم کنار میام ولی یه موقهای به جنون میرسم اون لحظه دوس دارم خودمو حلق آویز کنم ولی داد نزنم سره بچهام 

الان که بچن متوجه نیستن هرچی بزرگتر میشن بیشتر درک میکنن

الان دختر من مشغول پشتک زدن و ورزشه خونه هم تارک تاریکه هر چی میگم بیا بخواب نمیاد😭😭😭😭😭

من نمیخوابه دعواش میکنم بعد مث چی پشیمون میشم...بقیه میگن واقعا حق داری و بشدت شیطونه ولی من میگم من اگه اعصاب نداشتم غلط کردم بچه دار شدم

پسر من از10صبح بیداره سریک ساعت به ساعت گرسنه تا5توخونه باید باهاش بازی کنم از5میرم تو کوچه چرخ بازی منم مثل آواره ها میشینم کنارش تا8شب دوباره از8تا11فقط حرف میزنه از11تا1من قصه میخونم تا بخوابه 

بخدا دارم روانی میشم ولی وقتی خوابه دلم میگیره

الهم العجل لولیک الفرج                                  خداروشکر من دوباره مادر شدم خداروهزاران مرتبه شکر که مادر دوتا گل پسرم                                               آقا محمدامین واقا محمدصدرا عشق های من دوستون دارم 
ناخواسته بوده؟

نه ولی حس میکنم بازم خودخواهی بود

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
از الان رو خودت کار کن...من تا ۱ سالگیش اخم بهش نکردم چه برسه دعوا...ولی الان دل کوچولوشو میشکنم و ب ...

چکار کنم

2706