2752
2734
عنوان

تنهايي توي غربت خيلي خيلي سخته

427 بازدید | 58 پست

شايد اگه چندماه پيش ازم سوال ميشد ميگفتم غربت اونقدرها هم سخت نيست اما اين مدت كلي اتفاقات بد برامون افتاد كه احتياج به همراه و همدل داشتيم، حتي خاله ام كه اينجاس باهامون همراهي نكرد

ماه اخره بارداريمه و داريم با شوهرم دوتايي اسباب كشي ميكنيم و همش بغض توي گلومه كه چه قدر تنهاييم

حتي شب كه ميشه و خسته از كارهاي روزيم كسي رو نداريم كه يه كم باهاش حرف بزنيم و اروم بشيم

دلم خانواده هامون رو ميخواد

خيلي تنهاييم

کجایی عزیزم 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
كانادا

منم ھند اما زیاد اذیت نمیشم

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘

دستت راستت فرق سرما❤️🤩😂

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم
منم ھند اما زیاد اذیت نمیشم

بورسیه شدین هند؟ چجور رفتید 

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم
نميدونم چي بگم انتخاب بين عقل و احساسه

ما اینجا هم شرایط زندگیمون خوبه واقعا دلم نمیخواد از خانوادم دور بشم خواهرم ندارم خیالم راحت باشه ولی همسرم میگه بریم 😔انشاالله خدا بهتون کمک کنه ب ما هم همینطور ب توافق برسیم نریم 

بورسیه شدین هند؟ چجور رفتید 

من 8 سال اونجا زندگی کردن بورسیہ نشدم 

اما بخاطر کارم مجوز گرفتم

2706