2737
2734
عنوان

امشب شب جمعه است . اگر دوست داشتین بیایین قصه حضرت مشکل گشا را بخونید .

| مشاهده متن کامل بحث + 376009 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول دفتر به نام کردگار آنکه باشد خالق و آموزگار می کنم حمد و سپاس آن کریم آنکه نامش هست رحمن الرحیم ...

سلام عزیزم میشه منو راهنمایی کنی من باید چیکارکنم

مشکل گشا چیه چجوریه؟

یاستّارالعیوب🙏
سلام عزیزم میشه منو راهنمایی کنی من باید چیکارکنم مشکل گشا چیه چجوریه؟

سلام عزیزم.. من جواب میدم‌. مقداری آجیل مشکل کشا بر می داری و شعری رو که استارتر گذاشته(شعر) رو روش می خونی.. اگه غیر از خودت کسی هم وقت خوندن باشه بهتره. بعد آجیل رو اگه زیاده بسته کن پخش کن اگه نه همونجوری تعارف کن. حتما هم شب جمعه باید خونده بشه.. اگه پنج شنبه نتونستی پخش کنی اشکالی نداره جمعه پخش کنی. ولی همه چی شب جمعه باشه یهتره. غروب بخونی و تا آخر شب پخش کنی.. خیلیم التماس دعا دارم.. خودمم مشکل خیلی بزرگی دارم..اطفا برای منم دعا کنید.

سلام بر همگی..این داستان مربوط به ریشه قصیده مشگل گشا است و در واقع خود قصید مثنوی دیگری ایست که اینگونه اعاز میشود.

در حدیث است که روزی علی عمرانی 

ان شفیع همه ی خلق جهان رحمانی

کافیه مصرع اول رو گوگل ککید تا قصیده رو به طور کامل پیدا کنید..این قصیده و داستان از غریب لاری است. 

2738
سلام بر همگی..این داستان مربوط به ریشه قصیده مشگل گشا است و در واقع خود قصید مثنوی دیگری ایست که این ...

ینی یاید فقط این شعر رو رو اجیل بخونیم و بدیم به دیگران میشه کلا فلسفه رو برام بگید میخوام لنجام بدم 

یه جا خوندم یه نفر نذر کرد تااخر عمر فقط کتاب مشکل گشا بخونه 

اگه چیزی بلدیدن ازنحوه خوندنش برام بگین 

من امشب یرای حل مشکلم یه کم آجیل مشکل گشا خریدم و چون کسی نبود تا براش این قصه را بخونه اینجا نوشتم ...

اینجوری بخواییم انجام بدیم مشکل نداره منم میخام انجام بدم ولی کسیو ندارم جزخودمو پدرومادرم اینجاهمین داستانوتعریف کنم میشه 

2706