2737
2739
عنوان

وابستگی بچه م

421 بازدید | 8 پست

خانما توروخدا کمک کنیددخترم خیلی وابسته ی عمه شه.عمه ش هم با من وباباش خوب نیست واصلا خونمون نمیاد.

دخترم ۶سالشه .عمه ش هم مجرده

دخترم هم هر وقت می‌بیندش تومهمونی جایی کلا عوض میشه و بامن وباباش درمیوفته و کامل یک روز رو حراممون میکنه ازبس اخلاقش بد میشه وگریه می‌کنه وعصبیمون می‌کنه.میگه باید عمه بیاد خونمون.

موندم چکارکنم با دخترم.بخدا بحدی از دستش احساس عجز میکنم و دوست دارم خود زنی کنم.

همه جوره با باباش بهش محبت میکنیم شهربازی میبریمش براش هرچی دوست داره می‌خریم رابطه مون باهاش عالیه ولی عمه ش رو میبینه مارو کلا فراموش میکنه میگه شمارو نمی‌خوام.

عمه ش هم فقط اون موقع که کنارشه بهش محبت میکنه دیگه کلا نه میادپیشش نه بهش زنگ میزنه.چکار کنم ؟؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب عزیزم عمه اش حتما دوستش داره و بهش محبت میکنه که اینقدر دوستش داره و خودش رو همش برا اون لوس میکنه وگرنه اگه باهاش بد بود حتما بچه هم ازش بیزار بود و اینو همه میدونن هیچ کس بهتر از پدر و مادر و بیشتر از اونا بچه اشونو دوست نداره شما خودتون اون موقع باهاش بحث نکنید بزارین راحت باشه و کنار عمه اش خوب خودشو خالی کنه خیلی حساس نشین الان کوچیکه کم کم خودش عادتش رو میزاره کنار

شاید این بهار درخت آرزوهایمان جوانه زد🌿☁️): ️ 
خب عزیزم عمه اش حتما دوستش داره و بهش محبت میکنه که اینقدر دوستش داره و خودش رو همش برا اون لوس میکن ...

عزیزم شما و دوستان اشتباه برداشت کردین

من که نگفتم مشکلی با عمه ش دارم؟

وقتی باهم هستن دختر من کاملا آزاده و باعمه شه.مشکل اینجاست عمه ش خونه ما نمیاد با شوهرم قهره . دختر منم میخواد که عمه ش بیاد اینجا و باهاش باشه.

خب من که نمی تونم عمه ش رو مجبور کنم.

به این خاطر دخترم زندگی  رو ازماحروم کرده.

من که نمی تونم برم خواهش تمنا کنم از عمه ش .

دخترم باید توجیه بشه ولی نمیشه.موندم چکار کنم 

پسر من با خواهرم اینطوریه 

بیزارم ازش یه الگوی بد

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2740
نه عزیزم به چی حسودی کنم.کاش عمه ش همیشه میومد اینجا وبا دخترم بود ولی نمیاد خوشش نمیاد از من و بابا ...

چه سوالی ازت کردن 😅

من میفهمم  نمیدونم چیکار باید کرد 

یبار از روانپزشک کودک سوال کردم گفت رابطه رو قطع نکنید ولی شما قانون خودتون رو داشته باشید

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️