2737
2734
عنوان

ارشد ژنتیک یا بیوشیمی

1156 بازدید | 12 پست

دوستان بنظرتون کدوم بهتره؟ژنتیک یا بیوشیمی؟

میشه اگ میشناسید کسی رو ک با مدرک ارشد یکی از این دو سر کار هس بگید کجا کار میکنه؟؟؟

زهرا طاهری

بیو

دوستم دکتری هم بیو گرفت

با دو نفر دیگه ازمایشگاه تو اهواز زدن

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از وزارت بهداشت بخونین که میتونین ازمایشگاه باز کنین و مهر نظام پزشکی میدن بهتون

البته اگه پایه تون هم از گروه پزشکی باشه

ولی اگه پایه غیر پزشکی و از وزارت علوم باشه و ارشد بیوشیمی یا ژنتیک حتی بری از وزارت بهداست و بالینی بخونی توفیقی تو کار کردنت یا باز کردن ازمایشگاه نداره

2740
 از وزارت بهداشت بخونین که میتونین ازمایشگاه باز کنین و مهر نظام پزشکی میدن بهتون البته اگه پا ...

بیوشیمی رو میتونم وزارت بهداشت بخونم چون لیسانسم شیمی هس ولی ژنتیک رو نمیتونم...

ولی اگ ارشد ژنتیک وزارت علوم بخونم دکتری ژنتیک وزارت بهداشت میتونم بخونم...بازم نمیشه آزمایشگاه بزنم؟؟؟

حالا بطور کل بنظرتون وزارت علوم ادامه بدم بهتره یا بهداشت؟؟؟

زهرا طاهری
بیوشیمی رو میتونم وزارت بهداشت بخونم چون لیسانسم شیمی هس ولی ژنتیک رو نمیتونم... ولی اگ ارشد ژنتیک ...

پایه تون به هر حال از گروه غیر پزشکی هست

چون از سال ۹۴ بخشنامه دادن برا کار تو آزمایشگاه و داشتن مهر نظام پزشکی باید هم لیسانس هم ارشد از گروه رشته های وزارت بهداشت باشه

مجوز باز کردن ازمایشگاه هم که باز نمیدن به غیر بالینی ها

ولی خوب نمیگم کار نمیشه میشه اونم پارتی بازی میخواد

ولی اگه واقعا دوست داری سعی کن تو وزارت بهداشت ارشد بدی 

از وزارت بهداشت بخونین که میتونین ازمایشگاه باز کنین و مهر نظام پزشکی میدن بهتون البته اگه پا ...

ببخشيد شما بيوشيمي باليني ميخونيد؟ يا همينطوري بيوشيمي؟

در مورد قبولي  بيوشيمي باليني اطلاعاتي داريد؟

ظرفيتا چطوره  سخته اسونه متوسطه

كدوم دانشگاها

ممنون ميشم ك راهنمايي كنيد

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
بیوشیمی رو میتونم وزارت بهداشت بخونم چون لیسانسم شیمی هس ولی ژنتیک رو نمیتونم... ولی اگ ارشد ژنتیک ...

ببخشيد شما بيوشيمي باليني ميخونيد؟ يا همينطوري بيوشيمي؟

در مورد قبولي  بيوشيمي باليني اطلاعاتي داريد؟

ظرفيتا چطوره  سخته اسونه متوسطه

كدوم دانشگاها

ممنون ميشم ك راهنمايي كنيد

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
ببخشيد شما بيوشيمي باليني ميخونيد؟ يا همينطوري بيوشيمي؟ در مورد قبولي  بيوشيمي باليني اطلاعاتي ...

هیچکدوم شیمی میخونم هنوز لیسانس نگرفتم 

منم این تاپیکو زدم ک از بقیه اطلاعات بگیرم 

ولی بالینی سخت تر از بیوشیمی هس قبولیش ظرفیتش هم کمتره 

زهرا طاهری