2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام برام یه دارو بگیره نسخشم دارم توایران نیس

داروت چیه ؟ 

آیا بدون نسخه میشه گرفت ؟ 

مشکل نداری دو سه هفته دیگه بگیرم ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2728
داروت چیه ؟  آیا بدون نسخه میشه گرفت ؟  مشکل نداری دو سه هفته دیگه بگیرم ؟

توروخدا ترکیه هستی به خدا برابابام میخوام که سکته کرده نسخه اشم دارم که نوشته تازه دکتر ولی دکترم گفت پیدانکردی مجبوری ایرانی بخری که زیاد فایده نداره

شربت نوتروپیل بابا تاهمین پارسال توایران بود الان فقط ایرانیش هست من خارجی میخوام

میتونی دو سه هفته صبر کنی ؟ 

چون الان اومدم ایران 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
توروخدا ترکیه هستی به خدا برابابام میخوام که سکته کرده نسخه اشم دارم که نوشته تازه دکتر ولی دکترم گف ...

اخی عزیزم 

اره من انتالیا زندگی می‌کنم ولی بخدا الان ایرانم 

برای سکته پدر فکر کنم دارو باید زودتر دستت برسه 

2740
اخی عزیزم  اره من انتالیا زندگی می‌کنم ولی بخدا الان ایرانم  برای سکته پدر فکر کنم دارو ...

این دارو براحرف زدن بابامه ترمیم مغزه ایرانیشو الان گرفتم ولی دکتر گفت خارجی تاثیر بیشتره

2706