2733
2734
عنوان

نوزاد شش ماهه بد غذا ولاغر🤒

1537 بازدید | 24 پست

سلام دوستان پسرم چند روزه شش ماهه شده نسبت به هم ماهی های خودش لاغره ،۷۳۰۰وزنشه لاغر و ضعیف دیده میشه پوره سیب زمینی فرنی سوپ میدم نمیخوره فقط پوره سیب میخوره و شیر بادام  موندم چیکار کنم وزن بگیره شیر بادام برای وزنگیری خوبه؟چند روزه شیر بادام میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شیر بادام براش سنگینه حریره بادوم باید بدی الان که تازه غذا میخوره فرنی بده پوره سیبزمینی

بدبختی نمیخوره فرنی و پوره سیب زمینی شیر بادام در حد نصف استکان میدم روزی دو وعده یعنی هر بار نصف استکان

نه لاغر دیده میشه 

دیده بشه خب😐با کی مقایسه میکنی آخه؟دخترمن وزنش کمتره ولی به نظرم عادیه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
چهار ماهگی ۶۷۰۰بود الان ۷۳۰۰خیلی کم وزن گرفته دندون هم در بیاره دیگه میشه استخون

وزن تولدش چند بوده؟

بحاطر فصل تابستونه.منم دخترم۴ماهگی ۶۳۰۰بود الان ده روز دیگه۶ماهش میشه ۶۶۰۰شده تازه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
وزن تولدش چند بوده؟ بحاطر فصل تابستونه.منم دخترم۴ماهگی ۶۳۰۰بود الان ده روز دیگه۶ماهش میشه ۶۶۰۰شده ت ...

تولد ۳کیلو‌ جثه ش ریزه شاید قد دختر شما با وزنش بخونه پسر من چهار ماهگی فکر کنم قدش ۶۵یا ۶۸بود 

2706