2737
2734
عنوان

چرااین بی ادب تعلیق نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پاتک خانوم قارون  زمانه ای خودت یه تنه  چطور روانشناسی هستی که ماشاءالله از بد دهنی هم ...

روانشناسا ادم نیستن🤔😂

همه الان بددهن هستن به کسی نمیشه گفت‌تو

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2738
فشارت اومد😂

😑تعلیق شدی ولی خدا شفات بده😂😂😂

اسم منو یادت بمونه یه روز ازم بپرس :مامان شدی یا نه،من برات خیلی دعا کرده بودما😍😍تاریخ امضام تیر ۱۴۰۰هست/دارم میرم دکتر آزمایش و عکس رنگی و سونو دادم قراره آماده شد ببرم دکتر ببینه/
گذاشتن اسکرین فحش ممنوعه عزیزم ممکنه خودت بترکی

واقعا نمیدونستم ولی لازم بود 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
😑تعلیق شدی ولی خدا شفات بده😂😂😂

خب تعلیق شه😂😂باز با پاتک۲ میاد😂😂مثل عباس

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

صبح که فحاشی کرد باید میترکیدکه نترکید یه تاپیک زد برای من و اونجا به من توهین میکرد باز نترکید تو این تاپیکشم که همه دیدن چه موجود کثیفیه به زن باردار و مادر یکی از کاربرا رحم نکرد 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است                                             
2706