2733
2739
عنوان

چرااین بی ادب تعلیق نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 92 پست

پاتک خانوم

قارون زمانه ای خودت یه تنه 

چطور روانشناسی هستی که ماشاءالله از بد دهنی هم که کم نیاوردی

واقعا وجود آدمایی مثل شما واسه این جامعه زیادیه

خودشیفته بددهن 

هر کی پول نداره آدم نیست تو قانون شما

واقعا برات متاسفم

اسم منو یادت بمونه یه روز ازم بپرس :مامان شدی یا نه،من برات خیلی دعا کرده بودما😍😍تاریخ امضام تیر ۱۴۰۰هست/دارم میرم دکتر آزمایش و عکس رنگی و سونو دادم قراره آماده شد ببرم دکتر ببینه/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@پاتک    ‍

روانشناسم هست😂😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

من اینجا بارها دیدم بعضی کاربرا خیلی فحاشی های بدی کردن ولی تعلیق نشدن کلا نی نی سایت واسش محیط اینجا مهم نیس مهم اینه که کاربرو بازدید سایت زیاد باشه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728
2740
اونی که نوشته حرومزاده کیه؟ اون باید اتفاقا تعلیق بشه

بابا نبودی همه رو به فحش بسته بود خب آدم فشارش میاد ولی انصافا باید یه کمپین بزنیم جواب همچین آدمایی ندیم تا پربازدید نشن

اسم منو یادت بمونه یه روز ازم بپرس :مامان شدی یا نه،من برات خیلی دعا کرده بودما😍😍تاریخ امضام تیر ۱۴۰۰هست/دارم میرم دکتر آزمایش و عکس رنگی و سونو دادم قراره آماده شد ببرم دکتر ببینه/
اونی ک بهش گفته حرومزاده اونم دست کمی از این نداره

به مادرش اول کاربر پاتک توهین کرد و اینطوری دعوا بالا گرفت

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2706