2737
2739

من عاشق پسرداییمم دوسش دارم اونو نمیدونم ما خیلی رفت و آمد نداریم ولی دوسش دارم و عاشقش شدم چجوری بش بگم هر شب به فکر اون میخوابم 😪😔

چی بگم بش 

اصلا نگیاااااااااااااااااا

پشیمون میشی 

اصلا امکان داره غرورت رو خورد کنه 

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون باید از تو خاستگاری کنه👀

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  

بیچاره ما دخترا ،اگه از کسی خوشمون بیاد 

چقد اذیت و سختی و درد داره 

نمیتونی راحت بگی به طرف و کسی ،یا کاری کنی ... 

باید بسوزیم با خواستنمون ،دل مون سنگ کنیم پیش نیاد چنین چیزی برامون 

این موقعیت خیلی سخته 

2738

اگه غریبه بودپیشنهادمیدادم روش فکرکنی بعدبراایندت بگی حداقل تلاشتوبکنی که ازدست ندی فرصتتو.ولی دررابطه بافامیل نمیدونم چی بگم اگه نه بگه ممکنه کل فامیلوخبردارکنن کلاخیلی توچشم میری وپشیمونی داره چی بگم نمیدونم

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
اگه غریبه بودپیشنهادمیدادم روش فکرکنی بعدبراایندت بگی حداقل تلاشتوبکنی که ازدست ندی فرصتتو.ولی درراب ...

وای عزیزم ...گل پسرت ۱۷ تیر به دنیا میاد ..منم ۱۶ تیریم🙃

اوهوم راس میگی

دوستم از ده سالگی عاشق پسرداییش بود ، من همش جلوش وایساده بودم ک نگه، آخرش ی بار با اون یکی دوستم تنها بودن، پیام فرستاده بود، گفته بود من دوستت دارم ، پسرداییش گفتن بود شما؟ گفته بود مریمم، پسرداییش گفته بود من از تو خوشم نمیاد ، دوستم خیلی ضربه دید، میگفت کاش نمیگفتم

@نی_نی_یار_۵  بهت قول میدم ک فردا بیشتر از امروز عاشقت باشم😊               لغو کاربریم نکن هیچوقت😁
وای عزیزم ...گل پسرت ۱۷ تیر به دنیا میاد ..منم ۱۶ تیریم🙃 اوهوم راس میگی

اره مرسی.تولدت پیشاپیش مبارک باشه.ایشالاهرچی خیره💙

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️