2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

من تحت نظر ابن سینا هستم قراره میکرو کنم این آدرس دکتر اشرف معینی رو هم میشه بزارید چون من می خوام زیر نظر یه دکتر دیگه هم باشه که وقتی باردار شدم دیگه مرکز این سینا نرم
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
2728
من دکتر هدیه قوامی عادل رو پیشنهاد میکنم. من 3 تا بارداری ناموفق داشتم که با لطف خدا ودانش دکترم الان ی پسر 2 سال ونیمه دارم. کارشون عالیییییه. اخلاقش هم که خیلی خوبه. همه کارها رو هم خودش انجام میده.

سلام به شما دوستان خوب
من هم 2 بار سابقه داشتم 1 بار کورتاژ و 1 بار در ایام عید سقط داشتم خواهشا تو رو خدا کمک کنید اگر میشه آدرسدکتر محسن معینی اگر خیلی خوبه به من بدهید ممنون می شوم امیدوارم همه تون امسال سال خوبی براتون باشه و نی نی دار بشین
2738

من تحت درمان کلینیک پیام ام داره حدودا یک ماهی میشه ببین خیلی تخصصی و با تجربه ن چون کلا کلینیک درمان ناباروریه دکتر هاش واقعا با تجربه و کار بلدن من دلیل سقطم مشکل لانه گزینی بود حالا قراره پی ار پی انجام بدم اول آزمایشاتم رو انجام بدم