2733
2739

خواهرم همیشه هر حرفی بین مامانم یا بابام براش پیش میاد راحت حرفشو میزنه و تو دلشو خالی میکنه ، ولی من همیشه وقتی باهام دعوا ، یا میزننم تو خودم میریزمو احترامشون رو نگه میدارم ، قبلا یه بار مامانم باهام دعوا کرد منم وایسادم بهش حرف زده بعدشم رفتم تو اتاقم ، تا همین الان که الانه گاهی اوقات بهم میگه سنگ دل ، ولی به خواهرم که همونجا خودشو خالی میکنه هیچی نمیگه ، همیشه حسرتشو میخوردم که چقدر راحت خودشو خالی می‌کنه ، ولی بعدش هرچی فکر میکردم میدیدم کارش گناهه

از این بگذریم هر وقت مامانم مریض میشد ، یا تو بارداری که نمیتونست کار انجام بده خواهرم میرفت خونه مادرم من بودمو مامانم ، یادمه تا دوسالگی ایجی کوچیکم رو خودم بزرگ کردم بیشتر کاراشو میکردم ، مامان و بابام میرفتن بیرون من خودم به هم پوشکشو عوض‌میکردم هم کاراشو میکردم ، بعضی وقتا که نمیتونستم پوشکشو عوض کنم التماس خواهرم میکردم بیاد عوضش کنه میگفت من حالم بد میشه نمیتونم ،(انگار من از بو دستشوییش لذت میبردم )

ظرف نمیشست میگفت حالم بد میشه (موندم با این عقایدش از چی ‌خوشش ‌میاد)

همین چند دقیقه پیش خواهرم داشت با مامانم دعوا میکرد ولی من باهاشون دعوا نمیکردم ، یا اگه میکردم اسمشو نمیشه گذاشت دعوا خیلی اروم بهشون میگفتم.

موندم چیکار کنم

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍

در قیامت، آدم را با بسم الله وزن می کنند. چقدر شما از اسم خدا بهره مندی؟  یعنی چقدر بندۀ خداوند تبارک وتعالی بودی؟ چقدر بندۀ الله یعنی هستی بی نهایت و چقدر بندۀ رحمان یعنی آن رحمت بی نهایت خداوند تبارک وتعالی بوده ای؟ پس هرچقدر بندۀ الرحیم بودی دارای وزنی. اگر شخص، اسم  الرَّحمنِ الرَّحیم باشد به اندازه ای که اسم بود، این عبارت از وزن است.

( حضرت استاد عارف و حکیم محمود امامی نجف ابادی)

عبدالله باش تا عندالله شوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مثل تو هستم نمیتونم حرفمو بزنم همه که ازم سواری میگیرن هیچی، اعصاب خودم خرابه هیچی،یک بارم بعد هزارسال جواب بدم برا هیچکس قابل تحمل نیس،روانشناس بمن گفت بدترین تیپ شخصیتی شما هستین وبیشترین خودکشی ها تو امثال ماهاس،باید سعی کنیم اینجوری نباشیم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

عزیزم کار خوب رو شما میکنی.

مطمئن باش عاقبت بخیر میشی.چون صبوری در برابر اخلاق بد پدر و مادر بزرگترین احترام ب پدر و مادره

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2738
هیچی منم الان با مامان و داداشم قهرم. نیکی که از حد بگذرد ابله خیال بد کند. مامانت تا چند سالگی با ...

دست رو دلم نزار که پره تا همین چن ماه پیش ششمین عضو خونوادمون(داداش کوچیکم) به دنیا اومد ، تازه مامانم میگه داداشت تنهاست میخوام بزارم دوتا دیگه گیرم بیاد

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍

خودت باش، ولی کمی قوی تر 

مثل خواهرت نشو و حسرت اونو نخور ،چون اگر تو همون کارها رو انجام بدی اول از همه حال دل خودت بد میشه و کسی هم ازت انتظار نداره اون مدلی رفتار کنی بدتر تو ذهنشون رفتار بده نقش پر رنگ تر میگیره تا خوبی هات 

سعی کن بیشتر به خودت بها بدی و همیشه مهربون باشی 

از کنار بدی ها بگذر و خودت رو درگیر نکن 

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
من مثل تو هستم نمیتونم حرفمو بزنم همه که ازم سواری میگیرن هیچی، اعصاب خودم خرابه هیچی،یک بارم بعد هز ...

دقیقا منم چند بار تا پای خود کشی رفتم دیروز روانپزشکم میگفت این حرف دیگرانه که آدم های احساسی داغون میکنه

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

اشکال نداره عزیزم تو خانواده ماهم همین مدلا هست ادان که سالها گذشته اونی بیشتر به پدر مادرمون خدمت کرده و احترام گذاشته خوشبخت تره 

اجرتو از خدا بخاه با خدا معامله کن پدرو مادر هر کی نیست اما در برابر بقیه مثل مادر شوهر در آینده انشاالله حقتو بگیر 

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 
2706