2737
2734
عنوان

فرصت دوباره دادم ب شوهرم

2378 بازدید | 56 پست

بچه از خودم متنفرمممممممم که اجازه دادم شوهرم بیاد خونمون و حرف بزنیم حالم از خودم بهم میخوره ک دوباره از رو سادگی تصمیمم گرفتم به خاطر حماقتم پشیمونم کاااااش زودتر همه چی تموم بشه راحت بشم خستم از بلاتکلیفیییییی 😔

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چیکار کرده بود؟خیانت؟

یکساله قهریم نمیدونم شایدم خیانت کرده خبر ندارم ۹ ماهه ک اسرار داره بیاد صحبت کنه بهش اجازه دادم اومد ولی بیشعوریشو عوضی بودنش رو مخم رفت حالم ازش هم میخوره کسی ک تا دیشب خودشو ب اب اتیش میزد جوابشو بدم بعد رفتنش حرفامو دوباره پیام دادم بهش جواب نداد چقد من سادم

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
جریان چیه عزیزم

یکساله قهریم طلاق نزدیک ۹ ماه التماس میکرد حرف بزنیم اومد اوج بیشعوریشو نشون داد و رفت من ساده و احمقم پشت سرش پیام داد جواب نداد

خداصبرت بده منم یه نمونشو دارم اگ خرجی بهت میده فقط به مناسبتا مختلف ازش پول بگیر یکم خنک شی

طلاقم نزدیکه خرجی هم نمیده

عزیزم چرا از خودت متنفری مشکل از اونه

از سادگی خودم بدم میاد از این ک اجازه داوم پدرومادرم برای هزارمین بار با حرفاش ناراحت کنه

2706