2733
2739

یکی باید به من انرژی بده 😄😄

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح زود پاشو یه صبحانه توپ بخور 

یه فرش هم از آهنگ های شاد و مورد علاقت پرکن 

شروع کن 

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
2731

از گرما نمیتونم سرپا وایسم اه

وقتیم که خوابم بیدار شدنی انگار از استخر اومدم بیرون 

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
2740
صبح زود پاشو یه صبحانه توپ بخور  یه فرش هم از آهنگ های شاد و مورد علاقت پرکن  شروع کن&nb ...

عشقی چقدر 😍

فردا میخوام ۷ پاشم برم دستکش بگیرم بیام خونرو مرتب کنم بدش ۱۰اینا پرزنت دارم بد پرزنت برم حموم ساعت ۲ونیم برم لباس بخرم بدش برم ۴مصاحبه کاری 😍😍

عشقی چقدر 😍 فردا میخوام ۷ پاشم برم دستکش بگیرم بیام خونرو مرتب کنم بدش ۱۰اینا پرزنت دارم بد پرزنت ...

پرزنت چیه اسی

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706