2733
2734
عنوان

نگرانی بابت آمینوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 62363 بازدید | 85 پست
سلام نارسیس جان خیلی متاسفم. یعنی بخاطر آمینو سقط کردی؟ چرا آمینو انجام دادی ؟!!!! آز خون خیلی بهتره. انشالله که دیگه هرگز برات پیش نیاد و بارداری راحتی را تجربه کنی. موفق عزیزم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمونه برداری از مایع آمنیوسنتز یا مایع دور جنین کرج کجا برم

هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران

سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

https://telegram.me/akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم
2728

سلام من باید آمنیو بشم خیلی میترسم کسی هست که انجام داده باشه تاپیک خیلی قدیمیه کسای که انجام دادن لطفا بگن غربالگری من ۱ به ۶۵۳ بوده بقیه چیزا همه خوب یودن الان تو ۱۵ هفته ۵ روز هستم خیلی میترسم از دردش از بابت سلامت بچم از خطر سقط دکتر بهم گفته آزمایش دیگه ندم یه راست برم برا آمنیو سنتز چیکار کنم

من 28 سالمه غربالگری اول را انجام دادم جواب آزمایش 1:383 بود جواب سونو هم گفت مثانه جنین برجسته تر از سنشه.دکترم نامه نوشت یه دکتر معرفی کرد گفت برو پیشش از بدشانسی منم اون دکتره رفته مرخصی دیر میاد. خیلی منو ترسوند بچه اولمه.دارم دق میکنم همش کار من و همسرم شده گریه و فکر و خیال.

کسی بوده مثل من؟توروخدا جواب بدید😔

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
2738

عزیزم بستگی به جایی که آزمایش می دیم داره اگه حرفه ای انجام بدن ریسکش خیلی کمه آمینوسنتز یعنی انقدر ریسکش بالا نیست که انقدر نگرانش شدی دختر عموی من تو آزمایشگاه سیتوژنوم انجام داد مشکلیم پیش نیومد انقدر فکر منفی نکن ولی آمینوسنتزو انجام بدی خوب زودتر خیالت راحت می شه

من 28 سالمه غربالگری اول را انجام دادم جواب آزمایش 1:383 بود جواب سونو هم گفت مثانه جنین برجسته تر ا ...

سلام عزیزم خیلی وقته از اون موقع گذشته اما من الان این تاپیک رو دیدم اون موقع چی شد چیکار کردی

2706