2752
2734
عنوان

طول سرویکس در بارداری

71 بازدید | 9 پست

سلام دوستان.سونو انومالی ۱۸ هفته طول سرویکس ۳۱.۵زده برام تو سونو نوشته بررسی به صورت واژینال ولی دکترم گفت مشکلی نداره حد مجازش ۲۵هست.

ولی خیلی جاها خوندم با گذشت بارداری هرچه وزن جنبن بالاتر بره طول سرویکس کوتاه تر میشه میترسم هرچی بگذره کوتاه تر شه و از وقت سرکلاژ و ..بگذره و دیگه نتونم کاری کنم.کسی بوده مثل من باشه ولی خداروشکر اتفاقی براش نیفتاده باشه با این طول سرویکس؟؟؟

مگه سرکلاژ وقت خاصی داره من نمیدونستم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رعایت کن.من ۲۸ بودم هر هفته پرولوتن میزدم که بچه جاش محکم باشه و زایمان‌زودرس نگیرم. به هرحال رعایت ...

ولی دکترم بمن چیزی نداد.گفت نرمالی.ولی استرس دارم خیلی نظرات متفاوته.شمام ۱۸هفته ۲۸بودین؟

ولی دکترم بمن چیزی نداد.گفت نرمالی.ولی استرس دارم خیلی نظرات متفاوته.شمام ۱۸هفته ۲۸بودین؟

من ۲۱ هفته ۲۸ بودم. دیگه از اون موقع تا هفته ۳۵ پرولوتن زدم. نگران نباش ولی مواظب باش. بیشتر استراحت کن. پله نرو. کار سنگین نکن

.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
رعایت کن.من ۲۸ بودم هر هفته پرولوتن میزدم که بچه جاش محکم باشه و زایمان‌زودرس نگیرم. به هرحال رعایت ...

عزیزم‌من الان خوندم پیامتون رو

بچم‌دیگه بدنیا اومده و ۶ماهشه.خداروشکر مشکلی پیش نیومد برام به خوشی طی شد بارداریم.😊