2733
2739

یه چیزی بگم که مدتیه روی دلم مونده💔

توی یه تاپیک بحثی شد که من این رو اونجا گفتم و خیلی از دوستان به من لطف داشتن و گفتن به حرفا توجه نکن، ولی عده ای هم میگن که دروغ نگو و عقده ای نباش

تاریخ عضویت من رو نگاه کنید؛ تقریبا برای یک ماه پیشه

همون روزی که مادرهمسرم مبتلا به کرونا شد و همسرم برای مراقبت رفت پیشش و من به خاطر آسمم خونه نشین شدم... یک ماه مرخصی از سرکار و تنهایی توی خونه

گفتم وارد سایت بشم

خدا شاهده اینجا تا جایی که تونستم، به چندین و چند نفررر مشاوره ی طولانی تو حوزه ی برنامه نویسی دادم که چه زبانی بخونن و از کجا شروع کنن و کار از کجا پیدا کنن و ...؛ منتی نمیذارم چون از ته دلم اینکار رو کردم؛ ولی اینکه راحت به آدمها تهمت دروغ بزنیم، گناه بزرگیه

برنامه نویسا درآمد بالایی دارن، میتونید کمی در موردش مطالعه کنید

برنامه نویسی که شناخته شده باشه بین شرکت و برندها، می تونه به راحتی پروژه بگیره و درآمدی از 30-40 به بالا فقط برای پروژه داشته باشه... حالا ار زن و شوهری باشن که هم شرکت کار کنن و هم مشترک پروژه بگیرن، درآمدشون عجیب نیست

سوال دوم... اینکه خانوم و آقایی هم رو دوست داشته باشن و مشکل نداشته باشن عجیبه؟ اگر کسی مادرشوهرش رو دوست داشته باشه فضاییه؟ مشکل هست و منکرش نیستم؛ ولی آدم میتونه با اطرافیانش خوب باشه، عجیب نیست اونقدر

اگر تو تاپیکی از خوبی گفتم، صرفا خواستم به مجردهایی که تو سایت از ازدواج منصرف میشن انرژی خوب بدم که خیلی ها با ازدواج خوشبخت شدن

دنبال بحث و توضیح یا اثبات نیستم، فقط حرف دلم رو زدم؛ از این به بعد هم دیگه پست توی تاپیکی نمیذارم و اگر تایمی بیکار بودم فقط میخونم

یک عدد برنامه نویسِ نه چندان کدبانو اما غرق در آرامش چشمان او 😅😍