2733
2739

ی پسر سه ساله لجباز و ی دختر ۵۰ روزه دارم

من زندگی شیرینی داشتم با همسر و پسرم

نمیدونم چرا این تصمیم اشتباه بچه دوم آوردن. رو گرفتم

البته یکی از دلایلش تنهایی پسرم بود و شیطنتهاش

الان ب شدت پشیمونم 

هیچ ذوق و انگیزه ای ندارم

چون پسرم اذیت آبجیش میکنه 

توجه میخواد

بیاید با حرفاتون فقط بهم انگیزه بدین

دخترم خیلی گناه داره 

خیلی خیلی

خودم داغونم 

😍سمیmohsenرا😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگو...من از الان پسرم عصبی میشه مشت میزنه به شکمم...تازه خودش کلی اصرار داشت و نی نی میخواست الان وض ...

هیییی😰😨وای مگه چندسالشه؟ یعنی واقعاً مُشت میکوبه؟ الان حالت خوبه؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
نگو...من از الان پسرم عصبی میشه مشت میزنه به شکمم...تازه خودش کلی اصرار داشت و نی نی میخواست الان وض ...

چندسالشه؟ 

شما چرا تصمیم ب بچه دوم گرفتید ؟ 

اوضاع مالی خوبه؟خونه و ماشین دارید؟

من خونه و ماشین نداریم ولی خوش بودیم بخدا ... شاد بودیم 

الان نیستیم‌هیچکدوم

خیلی ناراحتم 

😍سمیmohsenرا😍
2738

لجبازی الان پسرت بیشتر به خاطر سنشه، تو این سن اکثر بچه ها دنبال استقلال طلبی و لجبازی هستن و باید با صبر و حوصله سعی کنید با آرامش این بحران رو رد کنید، بچه دوم هم الان بچه شماست و مطمئنا مثل اولی واستون عزیزه، فقط به شرایط جدید عادت نکردید، زمان خیلی چیزا رو حل می‌کنه. فقط سخت نگیر بانو

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪
نمیذارم دعواش میکنم ولی تا الان ۲ بار زده.۵ سالشه.ی جنگلی به تمام معناست قربونش برم

آهان باز ۵سال خوبه اما خیلی سخته که اینجوری می‌کنه باید مراقب باشی خیلی

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

رفتارت با پسرت اشتباهه

مدام تعریف کن بگو آبجیشو دوس داره مواظبش هست فقط بوسش میکنه تا جاییکه میشه و بلایی سر بچه نیاورده بهش برنگردبالاخره اونم باید علاقشو یجوری نشون بده اصلا حساس نباش روشون.مبادا بخاطر دخترت به پسرت بزنی نهایتا اخم کن و دخترتو بغل کن اونم وقتیکه واقعا میبینی ممکنه بلایی سرش بیاره هاهمه جا تاگفتن خوبن یانه؟بگو آره همیشه دلش میخواد با آبجیش بازی کنه خیلی دوسش داره اصلا نمیتونه ببینه کسی اذیتش کنه

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
چندسالشه؟  شما چرا تصمیم ب بچه دوم گرفتید ؟  اوضاع مالی خوبه؟خونه و ماشین دارید؟ من خون ...

شکر خدا از لحاظ مالی مشکلی نداریم اصلا.ما خودمونم میخواستیم ولی اصرارای پسرم باعث میشد خیلی جدی تر باشیم برای بچه دار شدن.الان ۵ سالشه و مهر زایمان میکنم

فکر میکنم افسردگی بعد از زایمان گرفتی.اینجوری نا امید نباش.روزی که دست خداست حتما به زودی هم ماشین هم خونه میخرین.به فکر اعصاب خودت باش.قرصای آهن و مولتی ویتامینتو قطع نکن.اگه میتونی صبح یا عصر نی نیتو بذار پیش کسی ۱ ساعت برو پیاده روی یا پارک  پسرتم ببر ی کم حالت بهتر میشه

2706