2737
2734

پاکستان آخه ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

چی هست؟؟؟؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو کمبود آهن اینا میگن خیلی خوبه 

ففول مگه چشه؟؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
 هرچی ففول می خوریم که هیچی

اگر هیچی پس نیاز به تزریق دارو داری 

2738
اره اونجا گیاهانی داروی خیلی خوبی هست منم تازه فهمیدم ظاهرا یه طب پاکستانی معروف هم دارن

منکه فکر میکنم توی ویتامینشون هم مواد منفجره می ریزن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
چه مارکی گرفتی همون پاکستانیه اصلی هست یا ایرانیه

آره عزیزم گرفتم 

دو نمونه هست یکیش شربت فولاد 

یکیش شربت فولاد عرفانی 

دوتاش پاکستانی اصله 

از دکتر طب سنتی گرفتم داروهاش اکثرا پاکستانیه 

تازه شروع کردم به خوردن 

فقر خون شدید دارم  

خدایا شکرت