2752
2734
عنوان

رشته تجربی😐

204 بازدید | 17 پست

کیا رشتشون تجربیه؟بدونه کنکور چیزی که به درد بخوره دارع؟؟؟یع سوال دگه. از میکروبیولوژی میشه رفت علوم آزمایشگاهی؟چطوره وضع رشتش؟

کنکور ۱۴۰۰ام ولی کنکور بد میدم😅موندم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشته بدون کنکور مرتبط ب پیرا نداره و نیس درمورد سوال دوم ات نمیدونم ولی خیلیا هستن وقتی کارشناسی توی ی رشته مثلا ازمایشگاه میگیرن بعدش خیلی شاخه ها داره (ازمایشگاه مثال زدم )دقیق نمیدونم

2731
 اگر درآمد و کار براتون مهمه به هیچ وجه سمت میکروبیولوژی نرین,اصلا بازار کار خوبی نداره یک سال ...

دقیقا دخترعمه ی من ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه شهید بهشتی داره اصلا کار براش پیدا نمیشه😑

اگر درآمد و کار براتون مهمه به هیچ وجه سمت میکروبیولوژی نرین,اصلا بازار کار خوبی نداره یک سال ...

راستش فکر میکنم اگر بمونم بدتر نخونم.برادهمین دنبال اینم که ی چیزی بتونم همین امسال برم.ک ی بازار کاری داشته باشه

منم ۲ ساله پشت کنکورم حال ندارم دیگه بمونم امسالم میدونم چیزی در نمیام شاید منحصرا زبان بتونم😁

زبان با کنکور؟

ممن کنورشو ثبت نام نکردم.نمیدونم چرا://

دنباله پیام‌نورم بدونه کنکور . اگه تجربی نیارم

راستش فکر میکنم اگر بمونم بدتر نخونم.برادهمین دنبال اینم که ی چیزی بتونم همین امسال برم.ک ی بازار کا ...

متاسفانه نداره ,به نظر خودم عمرتونو واسه امید واهی هدر ندین واقعیت رو بپذیرین و برای آینده تون تلاش کنین