2733
2739
عنوان

پارسال همین روز بی بی چکم زدم

1167 بازدید | 137 پست

شک کرده بودم باردارم 

مگه میشد بعد پنج سال مامان شده باشم؟

من: آقای من یه بی بی چک میگیری؟

همسرم: نه پَری باز شروع کردی! ولش کن بذار بگذره بعد!

من: ولی عاخه گذشته !

همسرم: بذار بیشتر بگذره خب.

من: نمیتونم 🥺

همسرم: نه نمیگیرم ولش کن تا چند وقت دیگه و فعلا کار دارم میرم بیرون خدافظ!

من موندم و فکر و خیال ودوباره حساب کتاب که چند روز گذشته فلان علایم رو دارم پس حتما مامان شدم، نه ولی فلان ماهم این علامتو داشتم نکنه مثل اون ماه پریود بشم 😨

چند ساعت گذشت و همسرم اومد خونه و از جیبش بی بی چک درآورد و گفت بیا گرفتم ک ناراحت نشی ،

ولی من میدونستم گرفته که بفهمه بالاخره بابا شده یا نه 

اصرار کرد برو الان بزن 

گفتم نه فردا صبح 

ولی دل تو دلم نبود بره بیرون تا بزنم 

بمحض رفتنش زدم و منفی بود

تا ۲ دیقه😁

بعد هاله دیدم و شروع کرد رنگ گرفتن و هی پررنگتر 

و من مات و مبهوت 

باچشمای گرد شده و پره اشک نگاه میکردم و میخندیم 

پریدم زنگ زدم ب مامانم و گفتم خدا کنه واقعی باشه

سلام مامان بزرگ 😍

کلی با مادرم حرف زدیم و من اشک ریختم ،

طاقت سوپرایز نداشتم برا همسرم

تست رو گذاشتم تو مشتم و روی دستم نوشتم بازش کن 

کل چیزی ک ب ذهنم رسید همین سوپرایز بود 😁

اومد و مشتمو باز کرد و اولین واکنشش این بود،

دروغ میگی 😨🥺

ولی دروغ نبود 

فرداش آزمایشمم مثبت شد

ولی خوشیمون دوام نداشت 

دور از جون همه باردارا سقط شد 

و باز منم و حسرت و حساب کتاب روزها و علایم و سن و اطرافیان و 

عاجز از درک حکمت خدا 

کاش زمان ب عقب برگرده 

کاش ب کسی نمیگفتم حاملم

کاش فلان کارو نمیکردم 

چیزایی که مثل خوره افتاده ب جونم 

انگیزه کار و زندگی ندارم 

از یه دختر شاد و پر انرژی تبدیل شدم ب کسی که ماها رو میگذرونه فقط برا اینکه ب تاریخ پریودش برسه و بفهمه مامان شده ؟!

دلم برا قبلنام تنگ شده

دلم تحول میخواد 

ازین نقطه دراومدن میخوام و تنها چیزی ک منو ب جلو میبره فقط امیده

امیدم ب خدایی که قادر مطلق هست

به امید خدا اینارو نوشتم برا روزی که بیام این تاپیکو بخونم درحالی ک بچمون تو بغلمه و خداروشکر کنم بابت روزای خوب و خوشی ک میگذرونم و مادر شدنم

ممنون تا اینجا اومدین و خوندین 

الهی ب همه آرزوهای قشنگتون برسید

اگر حوصله داشتید برا منو و همه منتظرا انرژی مثبت بفرستید 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

ان‌شاءالله همونی میخوای برات اتفاق بیوفته 

توکلت به خدا باشه ❤️❤️

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله خدا به شما و به من و همه منتظرها فرزند سالم و صالح عنایت کنه❤🙏

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2728
ان‌شاءالله همونی میخوای برات اتفاق بیوفته  توکلت به خدا باشه ❤️❤️

ممنون عزیزدلم شمام همینطور 😘😘

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
عزیزم انشااللله همه اونایی توحسرت انتظار زودی دامنشون سبز بشه منم چندسال درحسرتم

ب امید خدا شما و من و بقیه منتظرام مادر میشیم 

میگذره این روزا 😘🥺😘

2740

چه پایان تلخی داشت☹️دلم میخواست قبل از عقد یه کلاس برای همه ی خانومهای ایران بزارمو بگم تروخدا تا سه ماهگی به هیچکس حتی مامانت نگو بارداری...

چون اثری که رو دق خوردن یه خانومی که سقط کرده سقطش نیست

جوابیه که باید به بقیه بده و حتی با کوچکترین نگاه حتی بی منظور بقیه حالش بد میشه و میخواد زار بزنه نگاههای ترحم آمیز و...

خدا کمکت کنه ایشالا

لطفا برای سلامتی برادر جوانم یک صلوات بفرستید.😥😓که تنها آرزوی زندگیمه🙏
ان شاءالله خدا به شما و به من و همه منتظرها فرزند سالم و صالح عنایت کنه❤🙏

الهی آمین عزیزدلم ممنون از دعای خوبت 

منم همین آرزو رو برای شما دارم  خیلی زود مامان بشی الهی 😘😘😘

الهی عزیزززززم بغض کردم گریم گرفت از ته قلبم و از خدا میخوام هرچه زودتر دامنتو سبز کنه 

مرسی عزیزدلم از احساسی که گذاشتی 🥺😘 

ممنون از دعای خوبت 

الهی خودتم ب همه آرزوهای خوبت برسی 😘😘😘

ان شاء الله که هر چه زودتر باردار بشی و تایپکش رو اینجا بذاری و مارو هم خوشحال کنی و سالم و صالح بغل ...

الهی آمین 

مرسی عزیزدلم از دعای قشنگت 😍

شمام ب همه آرزوهای خوبت برسی 😘😘😘

الهی آمین عزیزدلم ممنون از دعای خوبت  منم همین آرزو رو برای شما دارم  خیلی زود مامان بشی ...

🌹

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..