2733
2734
عنوان

خیانت

224 بازدید | 12 پست

سلام دوستان خوبین 

من فکر میکنم نامزدم داره بهم خیانت میکنه 

میگم بیا وات ساپ نت داره ولی دیر میاد 

یا وقتی میگم بیا میگه نه 

از دیشبم میگه حالم خوب نیست 

هیچی هم به من نمیگه 

میپرسم حرفی نمیزنه 

نمیدونم چشه 

از یه طرف میگم شاید حالش واقعا خوب نیس اما از یه طرف حس بدی که دارم داره خفم میکنه بهم بگید چیکار کنم 

همش احساس میکنم داره به یکی غیر من پیام میده 

آقا نامزد یا دوس پسر؟؟؟

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نامزد اگر دوست پسره 

بهتره آماده رفتنش باشی

اما اگر همسرته پاشو برو سراغش خب مگه نمیگه حالش بد برو یه کاسه سوپ بپز بلند شو برو

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
بابا نامزدمه تازه یک دو ماهی میشه نامزد شدیم عقدیم

خب من در هردو حالت راهکار دادم

خب حالش بد هست زنگ بزن خونشون از مامانش حالشو بپرس بگو نگرانشی یه سر میای دیدنش

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

حس خانوما ۹۹ درصد درسته حالا شاید خیانت نباشه ولی شاید یه چیزه دیگه وجود داره بنظرم حتی اگه هم خیانت نمیکنه باید جوری باهاش برخورد کنی که دیگه اینجوری رفتار نکنه واگه هم نمیخواد نامزدی رو به هم بزنید بهتر از شوهر نصفه و نیمه ای هست

شاید از چیزی دلخوره ب روت نمیاره ...

باهاش حرف بزن ولی اصلا هیچیییی از خیانت نگو ...

شمایی ک تازه عقد کردید فک نکنم همین اول کاری ب فکر خیانت بیفته فقط باید دلیل کاراشو بفهمی حتما مشکلی هس

کاربری سوممه😐🔫