2733
2739
عنوان

سوال در مورد مهاجرت

341 بازدید | 30 پست

دوستان ما به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های امور مشاوره مهاجرت در خدممتون هستیم به صورت رایگان اگه کسی سوالی داشت میتونه بپرسه خوشحال میشم کمکی از دستمون بربیاد انجام بدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شرایط اخذ اقامت و کار و تحصیل تو کشورهای اسکاندیناوی چطوره زبان باید بلد باشی و اینکه من دانشجو معلمم چطور و استخدام دولتم و تعهد دارم میتونم بعد از تعهدم اونجا مشغول به وار بشم 

چطور میشه در رفت از اینجا؟

راه های زیادی هست ، بستگی به شرایط هر شخص میتونه متفاوت باشه ، میزان تحصیلات ، سن ، سابقه کار ، سرمایه و .... 

مهم تر از همه عزم راسخ برای مهاجرته ، اگه واقعا بخوایید روششو براتون پیدا میکنیم

بعد از اتمام پزشکی عمومی ، کدوم کشور مناسب مهاجرت هست و چه شرایطی باید ذاشت؟

میتونید هم برای استرالیا هم برای  آلمان ، هم برای کار هم برای تحصیل  اقدام کنید ، ولی باید یه سری دوره های تطبیقی رو بگذرونید و مدرک زبان مورد نیاز این کشور رو تهیه کنید.

اگه نیاز به ریز اطلاعات دارید یه پیام به من بدید

2738
میتونید هم برای استرالیا هم برای  آلمان ، هم برای کار هم برای تحصیل  اقدام کنید ، ولی باید ...

داروسازی هم سخته؟؟؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
شرایط اخذ اقامت و کار و تحصیل تو کشورهای اسکاندیناوی چطوره زبان باید بلد باشی و اینکه من دانشجو معلم ...

میتونید اقدام کنید ، درخواست دوستی رو قبول کنید تا پیام خصوصی براتون شرایط رو بگم 

2706