2733
2734
عنوان

گرافیکیا

51 بازدید | 8 پست

من امسال دیپلم گرافیک میگیرم اما دقیق نمیدونم بازار کارش چجوریه😐😂که اصلا گرافیستا چیکاره میشن دقبقا چه شغل هایی دارن... یه سری اطلاعات دارم اما کمه....من بیشتر کار  گرافیکی با کامپیوتر  دوست دارم اما خوب من گرافیک فنی رفتم و بلد نیستم

و یه سواال دیگههههه

گرافیک کشور های دیگه چجوریه؟ توی گرافیکشون کار با کامپیوتر دارن نه؟ اگر اره برم کلاس های فنی حرفه ای یاد بگیرم تا اگر خواستم برم اونور نمونم... چون فکر نکنم اونا عین ما فنی حرفه ای و کارو دانش داشته باشن درسته؟

منم دیپلم و لیسانس گرافیک دارم همیشه کار هست ولی هرجه برنامه های بیشتری بلد باشی بیشتر حقوق میگیری و کار بهتر پیدا میکنی اگر هم میتونی بری ادامه تحصیل بدی پولت رو خرج فنی خرفهدای نکن زودتر برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم دیپلم و لیسانس گرافیک دارم همیشه کار هست ولی هرجه برنامه های بیشتری بلد باشی بیشتر حقوق میگیری و ...

مرسی ممنون...  میتونم بپرسم شما دقیقا توی چه کار هایی مشغول هستید؟من خیلی دقیق شغل هارو نمیدونم.... فقط 

دوست دارم توی شغل هایی که طراحی های کامپیوتری باشن بیشتر فعالیت کنم...