2733
2739
عنوان

ممکنه بازم خونه دار بشیم؟؟؟😭😭

542 بازدید | 49 پست

پارسال خونه مونو فروختیم تا یه زمین بخریم و بزرگترشو بسازیم...خوردیم به گرونیا و همسرمم که پول خونه رو جایی سرمایه کزاری کرده بود ،ضرر کرد و پولمون از ۶۰۰ میلیون رسیده به ۱۵۰ میلیون....با دوتا بچه مستاجریم ،فقط یه ماشین داریم...خیلی حال روحی من و همسرم خرابه ،داغونیم...دیگه امیدی به خونه دار شدن نداریم...داریم دق میکنیم...همسرم خیلی مرد توبیه و خداروشکر باهم مشکلی نداریم اما خب این موضوع داره روانیمون میکنه😔😔😔

به نظرتون چند سال طول میکشه دوباره خونه دار بشیم ...دختر بزرگم ۱۰ سالشه 😪دلم برا بچه هام میسوزه

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خدا بخواد بده میده

همسرم خیلی از خدا شاکیه ،چون خیلی اهل حلال و حرامه و دست به خیره....حتی وامی نمیگیره که محل مصرفش الکی باشه ...امروز میگفت خدا چرا با من این کارو کرد ؟؟

کی از فرداها خبر داره؟؟؟؟

اینقدر درگیر آینده میشین ک لذت باهم بودن امروز رو از خودتون و بچه ها میگیرین!!!!!

نذارین این بازی روزگار اینجوری شما و بچه هارو حیروون کنه

همیشه بگین بله چرا که نه!!

امیدتون بخدا باشه

از زندگی امروز لذت ببرین

خدایی نکرده فرداها حسرت نخورین 

زندگی مثل باد میگذره

ضمناااااا شما اگر ثروت عالم داشتی یا فقیرترین دنیا.بازهم بچه ها شما خدارو دارن

خالق اونها خداست.

توکلت از دست نده.پر انرژی و پرروحیه وانگیزه ب شوهرتم امید بده

مسکن ملی ثبت نام کن 

توکل کن 

تو باید قوت قلب همسرت باشی 

اون خودش الان همه جور فشاری روش هست 

اصلا بهش فکر نکن 

فکر کن الان توی خونه خودت هستی 

بدترین چیز برا بچه هات پدر مادر بی حوصله و مضطربه

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
بزرگترین اشتباه فروش خونه ای هست که آدم توش زندگی می‌کنه اونم با این وضعیت اقتصادی بی ثبات . مسکن مل ...

نه عزیزم ،چون هنوز انتقال سند صورت نگرفته نتونستیم ثبت نام کنیم...

همسرم خیلی از خدا شاکیه ،چون خیلی اهل حلال و حرامه و دست به خیره....حتی وامی نمیگیره که محل مصرفش ال ...

فقط بهش بگو ناامید نباشه و ناشکری نکنه همین ک سالمین و آرامش دارین ملاک بزرگیه خیلیا خونه ندارن مستاجرن خدا رو چ دیدی شاید شد 

ایشالا هرچی مشکل هست مالی باشه.عزیزم دوتا بچه داری شوهر خوب داری بعد نشستی غصه پول میخوری؟درست میشه ...

مامانمم همینو میگه ،میگه کاش باباتم اخلاقش مثل شوهر تو بود ،اما تا آخر عمرم مستاجر بودم ...بابام متاسفانه خیلی بد اخلاقه 

2706