2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فیتنس 

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️
2731
چقدر میتونم کم کنم تو یه ماه وزنم ۷۳  قدم ۱۶۵

بستگی داره در کنارش رژیم هم باید بگیری بین سه تا ۵ کیلو

به جای نالیدن و غصه خوردن و بقول معروف ادای حال بدارو درآوردن دارم سعی میکنم انرژیمو مثبت کنم ، فعال باشم ، هدف داشته باشم فعلا که اتفاقات مثبتی برام افتاده نه اینکه همشون مثبت بوده نه اما از اتفاقای بدم سعی میکنم جنبه مثبتشو نگاه کنم امتحانش کنین حتما درهای رحمت و حکمت به روتون باز میشه😌😂❤️

هر روز صبح به مدت 3 ماه آب گرم و عسل و آب لیمو طبیعی. با هم قاطی کن. به اندازه ای که نه ترش باشه نه شیرین بخور. دیگه صبحانه نخور تا ساعت 10 یه چایی با 2تا بیسکویت ساقه طلایی بعدش ناهار اول سالاد بدون سس بعدش 8 قاشق برنج و 4 تا خورشت. اگه غذای دیگه ای بود به همین مقیاس تا عصرانه 2تا کف دست نان با گوجه و خیار و پنیر و قبل از شام باز هم چایی و بیسکویت ساقه طلایی و شام هم بازم سالاد و 8 قاشق برنج و 4تا خورشت تا 3 ماه. بعد از 3ماه 2 روز به بدنت شوک بده از صبح تا شب هرچی دم دستت هست بخور از کله پاچه بگیرررر تا پیتزا و... چون مغز میفهمه داری رژیم میگیری بعد از 3 ماه دیگه وزنت کم نمیشه یه 2ردز که شک بدی به بدنت مغزت برنامه کالری سوزش قاطی میکنه و دوباره لاغرت میکنه. بعد از 2 روز دوباره همون برنامه رژیم رو پیش بگیر

با ورزش لاغر نمیشی

2738

رژیمممممم 😐هزار بار درکنارش ورزشهای قدرتی و هوازی

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.