2737
2739
عنوان

این بازیگرای ترکی...

167 بازدید | 11 پست

چیکار میکنن موهاشون انقدر خوبهههه پوستشون انقدر خفنه...یعنی یطوریه نرمی موهاشون رو میتونی از پشت گوشی حس کنی...بچه ها شما موهاتون چطوریه؟اگ روتین خاصی برای مراقبت از پوست و مو دارید بگید شاید ب کارمون اومد چون میخوام شروع کنم ب مراقبت از پوست و موم اما نمی دونم چی بهتره 

انتظار ک ندارید کسی ک سلبریتیع و ی ادم تو معرض دید بقیع با درامد انچنانی مث من و شما عادی باش ک

قطعا دکتر پوست دارن 

ارایشگر های خفن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولدارن ومحصولات خوب مصرف میکنن

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
2731

اونا تمام سرمایشون ظاهرشونه قطعا هزاران برابر بیشتر از ما بهش رسیدگی میکنن

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
2738

علاوه بر اینکه داریم اونارو از پشت دوربین میبینیم روتین مخصوص دارن، برای فیلم بیشتر رسیدگی میکنن وگرنه تو زندگی عادی موهاشونم عادیه

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
علاوه بر اینکه داریم اونارو از پشت دوربین میبینیم روتین مخصوص دارن، برای فیلم بیشتر رسیدگی میکنن وگر ...

خب اینکه برای فیلم بیشتر میرسن درسته ولی لایوهم که میگیرن تو خونه ان همونه موهاشون

خب اینکه برای فیلم بیشتر میرسن درسته ولی لایوهم که میگیرن تو خونه ان همونه موهاشون

خب رسیدگیشونو همیشع دارن اینو کتمان نمیکنم

در کل میگم

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐