2733
2734

باید یک نفر دیگه از خدا بخاد برات و  خدا به احترام اون شخص ک برات دعا کنه حاجتتو میده.

بچه ها ۶ ماهه درگیر یک موضوعی هستم خاهرانه عاجزانه میخام برای رسیدن به حاجتم ک فردا دیگه تکلیفش یسره میشه برام اگر زحمتی نیست ۳ تا صلوات ب نیت حاجتم بخونین 😔😔😔😔😭😭😭😭بقران خیلیییی احتیاج دارم لطفاااا.من خودم از وقتی اینجام از درخاست صلوات هیچچچکس رد نشدم انشالله ک شمام منو دست خالی رد نکنین😢😢💔💔💔

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

برات صلوات فرستادم منم دعا کن محتاج دعاممممم که مادربشممممممم 🙏🙏😔😔

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.... 💍متاهل لطفا آقایون درخواست ندن .
برات صلوات فرستادم منم دعا کن محتاج دعاممممم که مادربشممممممم 🙏🙏😔😔

من فردا میرم حرم امام رصا به نیت تمام عزیزان ک اینجا لایک کردن نیابت میکنم و امین الله میخونم😘😘😘

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍
2740
ان شالله حاجت روا شی و گره از مشکلت باز شه ۱۰تا صلوات فرستادم برات

فدای شما لطف کردین بخدا😘😘

من فردا میرم حرم امام رصا به نیت تمام عزیزان ک اینجا لایک کردن نیابت میکنم و امین الله میخونم😘😘😘

التماس دعا 😢❤

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"