2733
2734

لنز خریدم از همون دیروز که گذاشتم چشمم تار میدید 

اصلا طبیعی نیست دیدن باهاش بدره بیشتر میمونه که دیگه اصلا چیزای نزدیک نمی‌بینم آخه اینجوری تو چشم بخاد اذیت کنه چجوری بعضیا صب تا شب میزارن رو چشمشون میشه بگید مشکل چیه 

در ضمن گفتن ممکنه رسوب گرفته باشه من کمی با مایع ماساژش دادم و دوباره گذاشتم ولی بازم فرقی نکرد کلا انگار میزارمش میرم رو آسمون 😐😂 

خیلی اذیتم  پشیمون شدم اینهمه پول دادم 

مثل چشم خودت نمیشه که 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

لنز به نظرم اصلا خوب نیس 

من که چشمام رنگیه احتیاج به لنز نداره ولی دختر دومی یه مدت لنز میخواست منصرفش کردم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خداروشکر  تاری چشم طبیعیه ؟!  یا این سوالم که آیا دید مث همون چشم خودتونه یا فرق می‌کنه ...

اره گلم یمقدارتاری چشم طبیعیه دیگ بهرحال ی لایه روی چشم طبیعی خودت اومده دیگه

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️

لنزت برعکس شده پشت روش کن بشورش با سرم چشمای خودتم با سرم مخصوص بشور درس میشه

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
برم باز امتحان کنم انقد ناراحت شدم اینجوری شد که نگم برات امیدوارم درس بشه دیگه میترسم 

یه مقدار تاری طبیعیه 

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.