2733
2734
عنوان

شما تو کرونا رستوران میرین؟

184 بازدید | 18 پست

چند روز دیگه رستوران دعوتم ولی همسرم اجازه نمیده برم .به خاطر کرونا .از وقتی گفتن نه نمیریم ریختم بهم .آخه همه فامیلامون میرن اصلا سخت نمیگیرن. ولی شوهر من تو این کرونا خیلی به من فشار آورد. بهش میگم خجالت می کشم همه می رن اونوقت من نرم.اصلا براش مهم نیست میگه اصلا و به هیچ وجه

نه والا رستوران نرفتیم ولی غذا زیاد گرفتیم اوردیم خونه خوردیم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوبار رفتم ی بار عقد داداشم بود ی بارم قبلش رفته بودیم ی شهر دیگه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2728

خوب نرو چه اجباریه ما سفارش میدیم خونه میخوریم چون کترینگه رستوران یکبار که کرونا تازه شروع شده بود رفتم به دعوت مادرم

حسینِ من….. بیا و این دل شکسته را بخر… حسینِ من…. مسافر جامانده را با خود ببر…. السلامُ علیک یا ابا عبْدالله
2740

من چون کارمندم و وقت غذا درست کردن ندارم تقریبا هر روز غذا از بیرون میگیرم میارم خونه داغ میکنم میخورم ولی رستورانی که بخوام برم بشینم فقط یکبار اونم رستوران سنتی بود آلاچیق داره و هر کسی توی فضای خودش تنها مینشست غذاشو میخورد...

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
من چون کارمندم و وقت غذا درست کردن ندارم تقریبا هر روز غذا از بیرون میگیرم میارم خونه داغ میکنم میخو ...

ما رستوران نمیریم اولا داغ میکردم تو‌خونه الان نه میگن تز خوردن نمیگیره ادم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

اگه همه نریزن سرم . ..😂

من یک ترم تو بیمارستان گذروندم ،چند ماه بیمارستان کار  کردم ، چند تا عروسی باحال دعوت شدم ، مسافرت رفتم ، عید دیدنی همه ازمون توقع داشتن بریم خونشون چون دو ساله عروسی کردیم و خونه اکثر فامیل نرفته بودیم پس همه جا برا عید دیدنی رفتیم ، پارک و رستوران و مسجد و حسینیه و ... هم چند بار رفتیم . ولی ماسک و الکل تا جایی که میشد استفاده کردیم . کرونا هم نگرفتیم . داروی جامع امام کاظم استفاده میکنیم .

اتفاق های خوب ایز لودینگ 😉😎💗

هفته ای یه بار میریم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
اگه همه نریزن سرم . ..😂 من یک ترم تو بیمارستان گذروندم ،چند ماه بیمارستان کار  کردم ، چند تا ...

من دقیقا سال پیش برای کارهام حداقل هشت بار سفر داشتم 

امسال هم تا الان سه بار. 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود