2752
2734
مشکی بهترین و شیک ترین رنگ برای عید.................. برای تابستون هم یه رنگ دلخواه تابستونی میگیریم

البته من امسال تصمیم گرفتم ...حتما برا تابستون یه مانتو به رنگ سفید تهیه کنم
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟
خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بستگی به هیکلت و رنگ پوستت هم داره مثلا اگر چاقی بهتره سراغ رنگای روشن نری اگر لاغری همه رنگها رو میتونی بپوشی ولی اگر سبزه ای قرمز و نارنجی و سبز خوب نیست ولی سرمه ای و آجری و مشکی و دودی خوبه اگر سبزه و لاغری سفید خیلی مد روز و فشن میشی
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
هنوز مانتوی نو نخریدم ... ولی قصد دارم بدم بدوزن واسم ...

رنگای شاد واسه تابستون دوست دارم .....

یه مانتو دارم گلبهی پررنگه نزدیک نارنجی مایل به قرمز ...رنگ تابستونی بهش میگن ... خیلی نازه ...

کرمی روشن دارم خیلی خنک و سبکه .... یه سورمه ای هم دارم که فقط به خاطر جنسش گرفتمش ... خیلی سبک و خیلی خنکه .... یه کرمی با خونه خونه های قهوه ای دارم اونم خوبه تن خورش .... البته بعضی مانتوهام قدمت قربونش برم جنتی رو داااااااااااره ولی دست از سرشون بر نمیدارم :))))

یه سفید دارم اونم نازه ... ولی خیلی نازکهههههههههههه .... واسه مراسمای اول عقدم گرفته بودمش ....

حالا دنبال پارچه ی خوب و خوش رنگم ...

من اصلااااااااااااااااااااااا مانتو و روسری و لباس مشکی ندااااااااارم انقدر که بدم میاد از مشکی ....

واسه تابستون اقلا مشکی نپوشید ....

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
بچه ها میشه خواهش کنم هرکی مدل مانتو شیک داره عکسشو بزاره اینجا بقیم ببینن؟
ممنون میشم
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
2706