2737
2734

حالم اصلا خوب نیست میشه سر نماز هاتون برام دعا کنین هرچه زودن  مشکلاتم حل شه و حالم خوب بشه؟ لططفا🥺💔

اسمم بارانه

اسم هاتون بگین منم دعاتون کنم😞

عجب...

استارتر ببخشید تو تاپیکت پست بی ربط می زارم🙏😭

خواهرا تورو خدا برام دعا کنید خیلی درمونده ام آبروم در خطره تورد خدا دعا کنید سلامتیمو بدست بیارم فردا و روزای دیگه ابروم حفظ شه تورو خدا دعا کنید نفهمیده باشن😭🙏

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حاجت روا شی

منم زهرا

آقا امام رضا..میدونم خیلی گناهکار بودم،میدونم گناهام بزرگ بود..ولی تو که از دلم خبر داری!میدونی دیگه توبه کردم..میدونی که دیگه سمت اون گناها نمیرم آقا..به خودت توسل کردم...واسطه شو و از خدا بخواه آرزومو براورده کنه...قول میدم هروقت بهش رسیدم هرسال بیام پابوست آقا...ضامن آهو شدی ضامن منم شو:)به خودت قسم ایندفعه ناامیدت نمیکنم..تو که یبار به خدا گفتی و حاجتمو داد..میدونم اونموقع اشتباه کردم ولی ببخش!ببخش و هرجوری شده منو به آرزوم برسون...سلامتی روزیکه دستشو بگیرم بیایم حرم پابوست و از شادی گریه کنم بگم اقا ممنونم ازت..بگم آقا این همونیه که میخواستم..ممنون که صدامو شنیدی آقا جان...ممنون ک بخشیدیم..آقاجان دیگه مال خودم شده..داشتنشو مدیون توعم آقا جان....دارم به امید رسیدن چنین روزی زندگی میکنم پس ب خدا بگو زودتر آقا....دوست دارم آقا جان...دوست جونیم اگه میشه یه صلوات برای حاجت منم بفرست که خیلی نیاز دارم
2742

ععع چرا

تو منو داری🤗🤗

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ایشالا  یه خبر خوب بهت برسه حالتو زیر و رو کنه🙂

منم نیکام التماس دعا:)

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2738

حاجتروا باشی... میفهمم...... 

ان‌شاالله به هرآنچه دلت میخواد السااعه برسی ذووووق و خوشحالیت تاابد بند نیاد .  خوشبختترین بشی همه انگشت به دهان بمونن..... برا منم همین دعاها رو میکنی ؟ 

میخام ی تاپیک نمازشب بزنم ۴۰ نفر یا بیشتر بشیم تو وتر همو دعا کنیم... میای ؟ 

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
2706