2733
2739
عنوان

بیحسی و گز گز بدن

1012 بازدید | 13 پست
سلام دوستان
من چند روزی میشه که دست و پای چپم خیلی درد داشتم اما از دیروز طرف چپ صورتم احساس بیحسی میکنم که از امروز به پوسته سرم هم رسیده و کلا سرم و انگشتان دست و پام سوزن سوزن میشه دکتر رفتم گفت ویروسیه اما میترسم چیز دیگه ای مثلا خدای نکرده ام اس باشه
فردا نوبت مغز و اعصاب دارم اما دلهره خیلی دارم نظر شما چیه
راستی روز قبلش استخر رفته بودم بعدسالها میشه مال اون باشه
شادی جان اصلا نمیخوام نگرانت کنم

من چند سال پیش اینطوری شدم البته برای من از نوک انگشتای دستام شروع شد و خیلی سریع پیش روی کرد

برای من سندرم گیلن باره بود توی نت سرچ کن من بیمارستان بستری شدم و خلاصه دوران سختی بود

ولی برای شما فکر کنم یه ویروسه ساده باشه وگرنه تاحالا تو این چند روز خیای پیش روی می کرد....انشاالله چیزی

نیست
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شادی جونم نترس عزیزم من کاملا خوب خوب شدم....اون موقع نامزد بودم الان دو تا بچه دارم هیچگونه اثری هم نموند

من اگه این رو گذاشتم برای اینکه این بیماری خیلی خیلی نادر هست و ممکن حتی دکتر مغز و اعصاب هم تشخیص نده

همونطور که برای من اولش 3 تا دکتر تشخیص ندادن....برای همین گذاشتم اطلاعاتت بیشتر بشه ولی برای من از نوک

دست و پاهام شروع شد و خیلی سریع پیشروی کرد

ولی برای شما احتمالا یه ویروسه که خودش خوب میشه نگران نباش گلم
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2738
شادی جونم نترس عزیزم من کاملا خوب خوب شدم....اون موقع نامزد بودم الان دو تا بچه دارم هیچگونه اثری هم ...

سلام عزیزم خوب هستید بعد از تشخیص به بیماری کلین باره چه دارو ها و مکملهایی  استفاده کردید یادتون میاد؟؟؟

من دو ماه پیش همسرم در گیر شد و ای وی ای جی دریافت کرد ولی الانم گاها صورت و دستاش و بینیش گز گز میکنن خیلی کم 

ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
سلورا جون اینجوری که بیشتر ترس برم داشت!! میگم تو الان کاملا خوب شدی؟ من بیشتر صورتم سوزن سوزن می

سلام عزیزم این درد و گزگز بدنت خوب شد؟منم چند روزه اینجوریم خیلی میترسم مریضی بدی داشته باشم.از ترسم دکتر مغز و اعصابم نمیرم😔

سلام عزیزم این درد و گزگز بدنت خوب شد؟منم چند روزه اینجوریم خیلی میترسم مریضی بدی داشته باشم.از ترسم ...

سلام 

شما بهتر شدین 

من امروز اینجوری شدم میترسم تو این شرایط کرونا دکتر برم

سلام جانم،خواهشا میشه علائمتون رو بگید؟خوب شدید؟چند روز طول کشید؟

سلام 

من علایمم خیلی شدید شد تقریبا سه شب توی خواب احساس خفگی داشتم مطمین بودم می میرم 

ولی روز بهتر بود گز گز شدید حتی توی صورتم 

همش کف پاهام و گردن و کتفمو با روغن سیاه دانه و اسطوخودوس ماساژ دادم 

مکمل منیزیوم خریدم روزی یه دونه خوردم 

کم کم بهتر شدم شاید کلا دو هفته طول کشید 

اما الانم گاهی انگشتام درد میگیره 

کلا گرفتگی زیاد برام پیش میاد و رفع میشه 

شادی جان اصلا نمیخوام نگرانت کنم من چند سال پیش اینطوری شدم البته برای من از نوک انگشتای دستام شروع ...

پیش چه پزشکی رفتی ؟من دیروز رفتم دکتر دقیقا منم صورتم بی حس میشه و دست و پای راستم.از درون استخوان هم حس سردی دارم.