2733
2739

سلام  ممنون ک وقت میذارید و میخونید🌹🍃

من بچه اخر مامانم هستم تازه عروسی کردم و خونه خودمم.. مادرم از زمان مجردی خیلی بی مهری بهم کرده ک اگه ب خودش بگم خدا میدونه چیکار کنه که میگه من ب تو کمتر از گل نگفتم... ی وقتایی میشد الکی سه چهار روز باهام صحبت میکرد با خواهر بزرگم خیلی خوب میشد و جیک و پوکشون باهم بود در صورتی ک من سه روز غذا نمیخورم براش مهم نبود. تو این سالها خیلی کمک مالی بهشون کردم خیلیا بحث میلیونه.. بحث من پول نیست ولی سال ۹۸میخواستم جهاز بخرم ۲۰ میلیون همش داد گفت خودت برو بخر.. منم ارزو داشتم مث بقیه دخترا مادرم همرام باشه بتونم همه چی بخرم خلاصه چند تا تیکه گرفتم و پولا تموم شد همسرمم هیچی نگفت اصلا ب روم نیاورد تا اینکه  بقیشو سریع تو پست بعد مینویسم

خدایا شکرت❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اینکه ما با همون جهاز کم عروسی کردیم و اومدیم خونمون حتی شب عروسی بهم کادو نداد داداشام حتی بهم کادو ندادن سر جهاز و این کادوی عروسی خیلی از خونواده شوهرم حرف شنیدم باز حرفی نداشتم بزنم دلم خیلی گرفته الان باردارم یکبار بهم زنگ نمیزنه حالموبپرسه بگه چیزی نمیخوای درست درست کنم 

خدایا شکرت❤ 
2728
2738

تازه خودمم بهش زنگ میزنمب زور جوابمو میده خدا میدونه من جز خوبی و کمک کردن هیچ کاری نکردم از بس حرص خوردم عصبی شدم این حرفا رو نمیتونم ب هیچکس بزنم سرکوفت میشن واسم دلم خیلی گرفته گاهی وقتا میگم قیدشونو بزنم ولی دلم طاقت نمیاره 😔😔😔

خدایا شکرت❤ 
ناراحت نکن خودتو عزیزم، خیلی از مادرا اینطوری هستن فقط تو اطرافیانت نمیشنوی چون تف سربالاس، فقط به ف ...

کاش میتونستم نرم یا زنگ نزنم که بی محلی نکنه خیلی دلم شکستن

خدایا شکرت❤