2733
2739

سلام دوستان من پیشتر تاپیکی با این عنوان داشتم اما به دلایلی مجبور شدم تاپیک رو حذف کنم 

دوستان زیادی برام پیام میدن و سوال میپرسن و ... 

تصمیم گرفتم دوباره تاپیکی با این موضوع بنویسم 

امیدوارم موثر باشه،

پسر من در حال حاضر ۶ سال و ۲ ماه داره 

از یکسال و نیمگی بهش مشکوک شدم و درمان رایان شد دغدغه اصلی زندگی من ترسم از اوتیسم بود و از اینکه مبادا وقت رو برای درمان رایان از دست بدم پس دست بکار شدم ، کاردرمانی بازی درمانی و .... شد برنامه روزانه زندگی ما 

رایان تاخیر واضح در گفتار داشت ، بی اندازه بد غذا بود و مجموعه کوچکی از خوراکیها رو میخورد ، ارتباط چشمی کم ، ارتباط موثر کم برقرار میکرد ٫ واکنش به اسم کم ، موقع مسواک حمام، لباس پوشیدن ، کرم زدن ، عینک افتابی زدن ، کلاه سر کردن اصلا همکاری نمیکرد 

خلاصه که راه طولانی با هم رفتیم 

رایان در حال حاضر شرایط خوبی داره نه تنها با دوستان همسنش تفاوتی نداره بلکه در بعضی زمینه ها بهتر  عمل میکنه سال تحصیلی گذشته بطور آنلاین پیش دبستانی رفت و اغراق نیست اکر بگم عملکردش عالی بود  امسال هم برای کلاس اول ثبت نام کردیمش 

این چند پاراگرافی که نوشتم داستان کوتاهی به نظر میرسه اما برای من .... برای ما ..... راه پر پیچ و خمی بود پر از امید و نا امیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام ازتون خواهش میکنم منم راهنمایی کنید پسر من دوساله هست توجه ب اسمش فقط در شرایطی هست ک‌خودش دلش بخواد 

غذاهای خاصی رو میخوره دیرکرد در صحبت داره دیروز بردم پیش روانشناس میگه اختلال در حس عمقی داره چیکار کنم حداقل اسمشو توجه کنه 

سلام عزیزم  قبول کردم

سلام

پسر منم ۱۴ ماهش هست، خیلی اتفاقی با یه کار درمانگر تو اینستاگرام آشنا شدم و یه فرم فرستاد، بعد گفت پسرم اختلال حسی داره، تو شوکم

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم