2733
2739
عنوان

خارش شدید واژن

187 بازدید | 10 پست

بچه ها من یه ورق داکسی سایکلین خوردم الان پریود شدم خارش شدیدددددددددد دارم اصلا قبلش نه خارش داشتم نه علامتی که بفهمم عفونت دارم چیکار کنم قطش کنم یا بخورم هنوزم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   

آنتی بیوتیک پ. هاش رحم رو بهم میزنه و باعث عفونت میشه ادامه بده اما از کرم تریامسیلیون ان ان هم استفاده کن

ممکنه به کلوتریمازول و مترونیدازول هم نیاز باشه ولی برو دکتر فعلاً همون کرم بدون عوارضه و مشکلت رو حل میکنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آنتی بیوتیک پ. هاش رحم رو بهم میزنه و باعث عفونت میشه ادامه بده اما از کرم تریامسیلیون ان ان هم ...

ینی این خودش باعث عفونت شده یا عفونت داشتم داره میاد بیرون ؟؟؟؟؟؟؟  فطش کنم چی بهتره گمونم اخه عامتی از عفونت نداشتم دکتر برا جوشام نوشت 

ینی این خودش باعث عفونت شده یا عفونت داشتم داره میاد بیرون ؟؟؟؟؟؟؟   فطش کنم چی بهتره گمونم اخ ...

عزیزم تو بدنت وجود داشته و الان داری واکنش بهش نشون میدی باعث شده بریزه بیرون

حتماً داروت رو تا آخر ادامه بده الان با قطع کردنش عفونتت زیاد میشه 

فقط مایعات زیاد مصرف کن

و اگر میتونی یه سوپ پیاز ، جعفری و گشنیز تازه با جو پرک بخور پیازش زیاد باشه حداقل پنج تا بزرگ میتونی از صافی رد کنی و آبشو بخوری کل عفونت های بدنت از بین میره

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
عزیزم تو بدنت وجود داشته و الان داری واکنش بهش نشون میدی باعث شده بریزه بیرون حتماً ...

اب پیاز ینی بخورم ؟؟؟؟ چن روز روزی 5 تا پیاز ؟  

اخه دکتر بدون هیچ ازمایش برام داکسی سایکلین نوشت من اصن عفونت نداشتم گمونم    

واه اصلا امکان نداره بدون معاینه یا آزمایش چیزی دکتر تجویز کنه😱😱 برو پیش یه دکتر معتبر خواهشااا

2740
اب پیاز ینی بخورم ؟؟؟؟ چن روز روزی 5 تا پیاز ؟    

نه یک بار بخوری کافیه البته تکرارش کنی بهتر

دمنوش پونه کوهی و آویشن هم خیلی خوبه

نه یک بار بخوری کافیه البته تکرارش کنی بهتر دمنوش پونه کوهی و آویشن هم خیلی خوبه

مرسی عزیزم از راهنماییت ایشااالا خوب میشم تا یه هفته دیگه همه اینکارارو میکنم  

مرسی عزیزم از راهنماییت ایشااالا خوب میشم تا یه هفته دیگه همه اینکارارو میکنم    

آب پیاز پخته بخوریا☺️