2737
2734
عنوان

کمک علائم زایمان زودرس!

2206 بازدید | 32 پست
چند هفتست که کمی درد دارم دکترگفت بچه پایینیه استراحت کن و قرص ایزوپرین بهم داد! امروز انقباضم زیاد بود الانم ترشح صورتی دارم! چکارکنم?نکنه زود زایمان کنم! من الان ۳۶ هفته و۴ روزمه اگه الان بدنیا بیاد مشکلی پیش میاد? خیلی نگرانم ترو خدا جواب بدین
عزیزم من شنیدم نی نی هفته 35رو بگذرونه بدنیا هم که بیاد مشکلی پیش نمیاد ان شاءالله اصلا نگران نباش فقط استراحت کن و قرصی هم که دکتر بهت داده رو استفاده کن.درضمن با دکترتم درارتباط باش که همه چی روبراه باشه امیدوارم نی نی نازتو بسلامتی و بموقع بغل بگیری
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم احتمالا زود زایمان کنی اما اصصصصصلا نگران نباش الان که تو 37 هستی خدارو شکر بچه کامله من 34 هفته زایمان کردم مشکلی پیش نیومد راستی این یکی دوهفته استراحت مطلق کن از جات تکون نخوری بهتره
2740
از من به تو نصیحت اصلا نگران نباش ایشالا که سر وقت به دنیا میاد اما اگرم زودتر به دنیا بیاد با این سن بارداری قول میدم بهت صحیح وسالمه الکی داری اعصابتو خورد میکنی الان تو باید ارامش داشته باشی به نی نی هم ارامش بدی
2706