2733
2739
عنوان

افزایش قد

2864 بازدید | 55 پست

سلام دختر 31 پری شد کلاس شیش رو تمام کرده یعنی تابستان قبل کلاس هفت 

قدش:16۰       وزن:45

الان قدش خوبه ولی چون بعد از پری زیاد بلند نمیشه ناراحتم قدمن:۱۷۰          قد شوهرم:۱۷۰ 

برنامه increase height workout نصب کردم امروز اولین روزشو رفت و تغذیه شم خیلی خوبه میخوام ولیبالم بزارمش بنظرتون ۱۳ سانت رشد می‌کنه؟

قدش همین الان هم خوبه بازم بلند میشه حالا ناراحت نباش

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مثل دختر شما کلاس ششم پریود شدم اونموقع قد خوبی داشتم ۱۵۶ یا ۱۵۷ بود قدم 

اما از اونموقع تا الان قدم تغیری نکرده شده ۱۶۱ و رشد نکردم دیگ 

ازین به بعد هم چون هجده رو تمام کردم فکر نکنم دیگ قدم رشد کنه

منم مثل دختر شما کلاس ششم پریود شدم اونموقع قد خوبی داشتم ۱۵۶ یا ۱۵۷ بود قدم  اما از اونموقع ت ...

من برعکس ۱۰ سالو ۸ ماهگی  پری شدم همقد شما همون ۱۵۶ ۱۵۷ بودم الان که ۱۵ سالمه یعنی همون ۱۴ سالو ۷ ماهمه ۱۷۱ ام بازم جا رشد دارم دارم پکیجو حرکات رشدو انجام میدم

🖇🍭💛🍃
من برعکس ۱۰ سالو ۸ ماهگی  پری شدم همقد شما همون ۱۵۶ ۱۵۷ بودم الان که ۱۵ سالمه یعنی همون ۱۴ سالو ...

اسم پکیجش چیه

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
2738
من برعکس ۱۰ سالو ۸ ماهگی  پری شدم همقد شما همون ۱۵۶ ۱۵۷ بودم الان که ۱۵ سالمه یعنی همون ۱۴ سالو ...

خیلی خوبه ماشاالله 

ولی من از پکیج های رشد استفاده نکردم متأسفانه چون خانواده و خودم فکر میکردیم تاثیر ندارن اینا 

شما تا هجده سالگی وقت داری هنوز ادامه بده ولی الان هم قدتون خوبه

پس من چی بگم ۱۵ سالمه یک سال بیشتره پری میشم و قدمم ۱۵۱‌ سانته  از بعدشم ۳ ۴ سانت رشد کردم تا ...

فکر نکنم دیگ زیاد رشد کنی فوقش ۱۵۵ یا ۱۵۶ بشی 

خیلی از چیز ها ژنی هم میشه عزیزم

خیلی خوبه ماشاالله  ولی من از پکیج های رشد استفاده نکردم متأسفانه چون خانواده و خودم فکر میکرد ...

من چند روز پیش رفتم مرکز بهداشت خانومه بدون حوصله قدم رو گرفت گفت ۱۶۶ در صورتی که من از ۱۷۰تو خانوادمون بلندترم بعد بهم میگفت تو ۱۷۱ نیستی خودش کوتاه بود یه عالمه تو دلم فوشش دادم😂😂😂اخه من کلاس هفتم ۱۶۵ بودم الان خیلی رشد کردمه از اونموقع

🖇🍭💛🍃
2706