2733
2734
عنوان

چرا بعضی کاربرا میپرن به این و اون

139 بازدید | 25 پست

طرف رفته تو شخصی یه نفر بهش پیام داده...بعدشروع کرده به تهمت و نی نی یارو تگ کرده.....و اسکرین شات گذاشته که بهم توهین شده....در حالیکه توی همون چت هم توهینی دیده نمیشه....اخه این چه کاریه میکنید....بعضی ها مثل اینکه توهنوز تو دوره پارینه سنگی زندگی میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استاتر شرمندتم مجبورم

آجیا لطفا با دلای پاکتون به آجیمون کمک کنید خدا خیرتون بدهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/6737512/میشه-در-حقم-خواهری-کنید

در دنیایی که میتونی خیلیا باشی،خودت باش😉خوشحالی،یعنی اینکه جای انگشت خدا رو لپت باشه😝مَـטּ ؛ مُقَصِر تَریـטּ مُقَصِر اِشتِبآهآتِ زندِگیِ مَـטּ ” هَستَم ,, [!] ×🦋

من بعضی وقتا که یه کاربر بهم توهین میکنه حس میکنم از جایی پره اومده اینجا سر بقیه خالی کنه اینجا شده محل عقده گشایی 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2740
مرده حرفی بدی نزد خودش کرم داشت،😬🤐

درک نمیکنم چطور درخواست دوستی مرد قبول میکنن حتی لابد خودشون هم بدشون نمیاد... 

من یه خانمه شماره دکتر تغذیمو میخواست با ترس و لرز درخواست‌ دوستیشو قبول کردم 

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍
خب توهینی درکار نباشه، چیزی نمیشه دیگه، نی نی یار هم محل نمیده توهینم اگه باشه رسیدگی میشه

دقیقا یه سری پراز عقده آن من یه این جور تصور میکنم یه آدم که قد کوه عقده داره ،😐😂

2706