2733
2739
عنوان

دوستان یه لحظه میایین😥

202 بازدید | 24 پست

بچه ها من با یه نفر اشنا شدم....طرف ادم خوبیه...دوسش دارم و حس میکنم اونم منو دوست داره.. کار..خونه..ماشین داره و کارمند بانکه.....ولی مشکلی که هست خانواده اوایل مخالف بودن...اونم با تلاشهای طرفم درست  شد...ولی به هیچ وجه خانوادش با مهریه زیاد موافقت نمیکنن.میگن چهرده سکه...از طرفی پسره میگه...توام جهیزیه هیچی نمیخاد بیاری...اگرم لازم باشه میخرم کل جهیزیه و بهت میدم...بگو مال خودمه بیار که حرفی و حدیثی هم نمونه...میخام نظر شما رو بدونم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبول کن بنظرم مهریه۱۴تا +جهیزیه،بگو همین حرفشو جلو خونواده خودت (چون میگی خودش گفته حرفی حدیثی نباشه مطمئنا از طرف خونواده خودش گفته) بنویسه امضا کنه تا مطمین شی راست میگه

2740

مردها دیگه تو این گرونی سکه و طلا میترسن مهریه بالا باشه.من خودم با مهریه بالا مخالفم. مهریه خوشبختی نمیاره واقعا. یعنی اگه طرف بد باشه حاضری یک چیزی هم بدی از شرش فقط راحت بشی.اگه واقعا از همه لحاظ خوبه خوب با مهریه کنار بیا. 

حق طلاق تحصیل شغل حضانت بچه مسکن ازش بگیر بجای مهریه بالا

اتفاقا یه بار اوایل به شوخی بهش گفتم....وقتی هنوز بحث این حرفا نبود...گفت به جز حضانت همش برا خودت....یعنی با شناختی که دارم با بقیه موافقه

به تو نیستم اسی 

ولی الان این چندن مین کاربریم هست 

الان 2ساله اینجا 

دخترای سایت دوست پسرشون و خاستگار شون از نظرمالی و اخلاقی اوکی اوکی

اما زنای شوهر دار 

شوهره همه ندارن واخلاق گند

🥴🥴🥴

2706