2733
2739

الان من بخوام برم سونو بدم چطور ميشه. چون جایی که میرم رایگان. ولی باید متخصص زنان بنويسه خوب قبلا تو دفترچه می نوشتن الان چطور ميشه؟؟؟ 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

من رفتم دکتر سری قبل ازم شماره ملی گرفت گفت برو داروخونه کد ملیتو بده داروهاتو میدن بنطرم اونجام همینجوریه خود دکتره نسخه رو براشون میفرسته تو فقط میری کد ملیتو میپرسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میمونن جدا بعدا واس بیمه میری سونو شماره ملی میدی

خوب جایی که ميرفتم. ميگفت باید متخصص زنان بنويسه که رایگان بشه براتون

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
من رفتم دکتر سری قبل ازم شماره ملی گرفت گفت برو داروخونه کد ملیتو بده داروهاتو میدن بنطرم اونجام همی ...

اره همینجوریه 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
تو سیستم ثبت میشه داروهات بری داروخانه کدملی بگی بهت دارو میدن

یعنی من برم دکتر بگم يه سونو ميخواستم مثلا برا بيماريتان اروند درسته؟؟؟ 

الان دکترها توی برگه های ویزیت خودشون سونو یا هرچیزی می نویسن ، بعد اسم و کد ملی رو هم بالای برگه می نویسه بعد شما که میری سونوگرافی ،منشی توی سیستم اسمت رو میزنه اگر بیمه داشته باشی مثله همون دفترچه برات حساب میکنن ، مثل قبل که با دفترچه می رفتی

2738
خوب جایی که ميرفتم. ميگفت باید متخصص زنان بنويسه که رایگان بشه براتون

خب میزنن تو سیستم میری بعد شماره ملی میزنن میاره تو نگران نباش

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
الان دکترها توی برگه های ویزیت خودشون سونو یا هرچیزی می نویسن ، بعد اسم و کد ملی رو هم بالای برگه می ...

آها عزیزم دست گلت درد نکنه