2737
2734
عنوان

بچه ها بیایید لطفا بگید چیکار کنم؟

446 بازدید | 16 پست

من پریودم خیلی منظمه 

تو اقدامم دوساله 

حالا چهار روز پریود نشدم 

اما بعیده باردار باشم نه؟

میترسم بی بی چک بزنم منفی باشه 

وای شوهرم چقدر امیدوارههههه

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

وا چرا بعید باشه

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چرا بعید باشه

چون این همه مدت نشده حالا یعنی شده؟!😅😅😅😅

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2728
چ دلی داشتی تا الان بی بی چک نزدی

بخدا میترسم تپش قلب دارم میگم باز منفی میشه فاز غم میگیرم....

عزیزم حتما بی بی چک بزن تا بفهمی منم دو سال اقدامم اما نمیشم این دفعه که کلا خرداد نشدم گفتم دیگه صددرصد باردارم اما آزمایش و سونو همه چی گفت نیستم تازه بعد دوماه دیروز پریود شدم با کلی درد و خونریزی شدید

2740
بدوووو بروو بی بی بزن وقتی‌ پریودت‌منظمه،‌بارداری انشالله😍😍😍😍

تو رو خدا؟وای میترسم 

بعیده بابا

چون این همه مدت نشده حالا یعنی شده؟!😅😅😅😅

ایشالا که شده یه بی بی چک بزن خبر بده😁

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
عزیز‌دلم‌ شما بی بی بزن،حداقل از دودل بودن بهتره، مثبت بود خبر بده شاد شیم😍😍😍

باشههههه

عزیزم باردار بودی شما 

خداجونم امسالم رد شد و من موندم و کلی حسرت دوباره.. ک وای اگ باز تا عید باردار نشم چی... هزار تا سوال خیال بسمه واقعا بسمه چند ساله زندگیم شده جهنم چشام ضعیف شد روحم داغون شد عیبی نداره من بازم از خودت میخام شاید دلت ب رحم بیاد

عزیز شما بارداری

۲۰ابان بهترین روز زندگیم بی بی چکم مثبت شد باورم نمیشد گفتم دروغه روز بعدش دوباره بی بی چک خریدم اونم مثبت شد ۲۲ ابان رفتم ازمایش مثبت شد 😍😍😍از خوشحالی کلی گریه کردم  چون یه بار پسرمو از دست دادم افسرده شده بودم که خدا دوباره بهم نی نی داد میشه واسه سلامتیش یه صلوات بفرستی😘
2706